В офісних приміщеннях жалюзі – мало не обов’язковий предмет інтер’єру. На це є цілком обґрунтовані причини. Штори або тюль в офісі будуть виглядати недоречно і безглуздо. Жалюзі виглядають дуже респектабельно і солідно. До того ж такі тіньові штори відмінно захищають від сонця і створюють атмосферу затишку навіть у робочому кабінеті. З’явившись всього два десятка років тому, жалюзі надійно ввійшли в інтер’єри офісів і квартир. Вони практичні, легкі в управлінні і досить недорогі. Коли приходить час оформляти офіс, питання «які жалюзі вибрати» стає ключовим. Необхідно, щоб такі штори були зручні в експлуатації і захищати від сонячного світла при необхідності. Ми зібрали кілька корисних порад, як правильно вибрати штори для офісу і на що варто звернути увагу при покупці.

Навіщо потрібні жалюзі в офісі?

Головна функція жалюзі полягає не тільки в тому, щоб створювати в приміщенні морок при необхідності. Хороші тіньові штори повинні: – Регулювати світловий потік, який ллється на екрани комп’ютерів; – Захищати співробітників від надлишкового тепла влітку; – Знижувати рівень шуму, що проникає з вулиці.

Які жалюзі найкраще підійдуть для офісу?

Перш за все потрібно пам’ятати, що загальний інтер’єр і обстановка офісу повинні налаштовувати співробітників на робочий лад. Тому не варто вибирати вбрання для вікон яскравих кричущих відтінків – це буде відволікати від робочого процесу. Існує кілька видів жалюзі: горизонтальні, вертикальні, рулонні і композиційні. Перший вид – найпростіший. • Горизонтальні жалюзі виготовлені з вузьких пластин-ламелей, які з’єднані між собою підвіскою-драбинкою з ниток. Горизонтальні жалюзі можуть бути пластиковими, дерев’яними, алюмінієвими і тканинними. • Вертикальні є більш надійними. Вони складаються з карниза, керуючого блоку і тканинних пластин. Щільність і тип тканини для ламелей можна вибрати самому. • Рулонні жалюзі дуже легкі як по вазі, так і в управлінні. Вони виготовлені з тканини, яка просякнута особливим розчином, що перешкоджає вигоряння. • Композиційні жалюзі – особливий різновид тіньових штор, яка добре підходить для офісів. На лицьовій стороні жалюзі найчастіше зображений логотип компанії або тематичний малюнок. Найчастіше в офісах можна побачити рулонні або композиційні жалюзі. Рулонні дуже практичні і мобільні, так як не вигоряють і кріпляться до стелі, стіни або рамі самого вікна. Композиційні хороші тим, що на них можна нанести лого компанії, що буде створювати особливу корпоративну обстановку.

Читайте також: Поради по вибору жалюзі для дому

Вибирайте жалюзі в перевірених магазинах

За такою покупкою, як жалюзі для офісу, найкраще відправитися на простори інтернету. В онлайн-магазинах великий вибір такої продукції, а ціни на порядок нижче, ніж в торгових центрах. Наш інтернет-магазин жалюзі пропонує величезний асортимент тіньових штор для вікон – ви можете вибрати готові або ж за своїми параметрами і перевагам замовити індивідуально.  Перегляньте наш каталог – вибрати є з чого. До того ж жителі будь-якого міста можуть замовити жалюзі: Київ, Дніпро, Одеса, Чернігів.  Ми доставимо ваш замовлення в будь-яку точку України.