Як купити ролети для дому чи офісу, отримати хорошу якість та не переплатити? Саме про це наша стаття.

Отже, 10 важливих моментів, на які слід звернути увагу, коли ви вирішили купити ролети.

Заміри

Коли постає питання купити ролети чи жалюзі через інтернет, важливо вірно зробити заміри, щоб купівля не завершилася розчаруванням.

Для кожної системи існує своя інструкція до замірів, яку ми розробили на нашому сайті: https://jaluzi-center.com.ua/ua/measure/

Вибір системи

При виборі ролет важливо вірно обрати систему кріплення. Системи бувають відкритого та закритого типу. Безпосередньо на вікна можна кріпити системи як закритого, так і відкритого типу. На стіни – тільки відкритого типу.

Найважливішим критерієм оцінки системи є її довговічність. На сьогодні на ринку існує безліч неякісних підробок систем. Підробки служать дуже мало, навіть через рік система може вийти з ладу, потріскатися, пожовтіти. Системи сертифікованих виробників не тільки прослужать довше, біля 8 років, але й мають гарантію на 2-3 роки.

Як відрізнити підробку? Потрібно перевірити маркування. Сертифіковані виробники, з якими працює ТМ Жалюзі Центр, такі як Besta та Louvolite, обов’язково маркують свої вироби (див. на фото). Якщо цього маркування немає – ви купуєте кота в мішку.

Система Besta

Якщо в системах Besta та Louvolite щось ламається, то по гарантії проводиться або повна заміна системи, або заміна елементу системи.

Тканина

Щоб вибрати якісні рулонні штори, важливо обрати правильну тканину. На що потрібно звертати увагу?

Вибір правильної тканини

Прозорість

Важливий показник при виборі тканинних ролетів. Відсоток пропускання сонячного світла коливається від 0 до 75%. Ролети з нульовою прозорістю зазвичай варто обрати для кімнат з домашніми кінотеатрами, спалень, вікна яких розташовані на схід, дитячих кімнат. Штори з прозорістю 30-40% створюють затишок в кімнаті, пом’якшують пряме сонячне світло, але не захищають від зовнішніх поглядів при увімкненому світлі ввечері. Тканинні ролети з прозорістю 50-60% допомагають захистити кімнату від прямого сонячного світла вдень та від небажаних поглядів ввечері.

Стійкість до вигорання

Тканини від сертифікованих виробників є стійкими до вигорання. ТМ Жалюзі Центр співпрацює з сертифікованими виробниками тканин – німецькою компанією Junkers&Muellers, голандською Coulisse, фінською Almedahls, шведською Strömma.

Легкість догляду

Якісні тканини є стійкими до забруднень. Достатньо тільки час від часу протирати тканину ролетів ганчіркою, ледь змоченою водою або рідиною для прибирання без агресивних компонентів.

Запах

Якісні тканини не виділяють жодних запахів ні в новому вигляді, ні після експлуатації.

Якісна обробка країв

Якісна тканина ролетів ніколи не осипається.

Деформація

Якісні тканини тримають форму впродовж усього періоду експлуатації.

Отже, щоб купити якісні ролети чи жалюзі, звертайтеся до перевірених виробників, які можуть навіть дистанційно виконати найскладніші рішення на ваших вікнах, допомогти зробити заміри, порадити найкращі системи та утримати вас від помилок. Затишку вашим домівкам!
Замовляйте зі знижкою 20%: https://jaluzi-center.com.ua/ua/