Спальня для багатьох з нас – це місце усамітнення, тому кожен прагне зробити її максимально комфортною і затишною. Добре відпочити або розслабитися, сховатися від надокучливих міських вогнів у нічний час і палючого сонячного світла – в денний допоможуть правильно підібрані жалюзі на вікна. Вони все частіше витісняють важкі штори, так як більш практичні, справляються з завданнями і не вимагають особливого догляду.

Які жалюзі підійдуть для спальні?

Відповідь на питання, які жалюзі краще в спальню, залежить від багатьох факторів, які необхідно враховувати при виборі. Для вирішення проблеми оформлення вікон в спальні за допомогою жалюзі, слід правильно підібрати їх, виходячи з розміщення ламелей (горизонтальні і вертикальні). Якщо ваш вибір припав на останній варіант, то важливо правильно підібрати розмір конструкції.

Але слід зазначити, що довжина до підвіконня виглядає трохи не по-домашньому. А ось використання вертикальних жалюзі, які закривають віконний проріз, зачіпаючи при цьому частина стіни – це те, що зробить спальню затишною і комфортною. Якщо перевага падає на горизонтальні конструкції, то потрібно врахувати, що вони більш гармонійно виглядатимуть в кімнатах невеликого розміру за умови правильно підібраного відтінку, який буде підходити під загальний колірний ансамбль всього приміщення. Використання горизонтальних жалюзі також можливо в кімнаті, де вже є досить цікавих, що привертають увагу аксесуарів, так як вони не акцентують на собі особливої уваги.

Який матеріал конструкції кращий?

Сучасний ринок пропонує досить багато різновидів залежно від матеріалу, з якого вони зроблені. Але перед тим, як вибрати жалюзі в спальню, слід дати відповідь собі на кілька важливих питань:

  1. наскільки важко доглядати;
  2. безпеку і екологічність матеріалу.

Напевно, краща з усіх існуючих різновидів жалюзі – це конструкції з тканини. Вони можуть мати різну щільність, що дозволяє підібрати необхідний варіант для вікон і захиститися від сонця. До того ж вони екологічно безпечні і досить прості в догляді. Багато із запропонованих сучасних варіантів можуть володіти додатковими функціями, як-то: утримувати і підтримувати температуру в приміщенні, знижувати ступінь шуму. Це бамбукові і дерев’яні конструкції. Але далеко не в усі інтер’єри спалень вони впишуться органічно. І це потрібно враховувати. Наступний за популярністю при оформленні вікон – пластиковий варіант. Але при виборі слід бути уважними, щоб не попастися на неякісний продукт, який при зміні температурних показників буде виділяти шкідливі, токсичні складові. При правильному і розумному виборі ви отримуєте практичний і відносно недорогий варіант жалюзі, який здатний ідеально захистити від сонячних променів в ранковий час. Для оформлення вікна в спальні рідко використовують конструкції з дерева, а ще рідше – з алюмінію, так як їх зовнішній вигляд не надає приміщенню необхідного затишку.

Читайте також: Як самостійно встановити римські штори

Який відтінок вибрати?

Сучасні технології дозволяють максимально точно підібрати відтінок жалюзі, який ідеально впишеться в інтер’єр спальні. Жалюзі в спальню які краще, а також вибір їх кольору залежить від багатьох чинників:

  1. загального заданого тону речей в інтер’єрі спальні;
  2. функціональних обов’язків, покладених на роботу конструкції (повне або часткове затемнення);
  3. розмірів спальні в цілому і віконного отвору зокрема.

Приємна обстановка забезпечена, якщо в спальні розмістити жалюзі з готовим малюнком на них. Це стане родзинкою всього інтер’єру. Якщо ви дійсно хочете придбати якісні жалюзі в свою спальню, тоді робіть правильний вибір, звернувшись в компанію «Жалюзі центр». Досвідчені консультанти допоможуть вибрати дійсно відмінний варіант, який буде служити вам довгі роки.