Нові тренди в дизайні інтер’єру привносять і нові вимоги до жалюзі та ролетів в оселі, щоб їх стиль ідеально поєднувався з загальним дизайном. Ми розповімо про тренди 2020 в жалюзі та ролетах, про модні кольори та тенденції.

Тренди 2020 в жалюзі та ролетах, про модні кольори та тенденції на Жалюзі Центр

Тренд №1 — ахроматичні системи ролетів — системи білого, чорного, бежевого та всіх відтінків сірого.

Мода на мінімалізм та лаконічність прийшла і в виробництво жалюзі та ролетів. Саме ахроматичні системи ролетів є ідеальним рішенням для поціновувачів скандинавського дизайну. Головною рисою скандинавського стилю є використання світлих відтінків в інтер’єрі, таких як сірий, білий та бежевий кольори. Тому ахроматичні системи ролетів допоможуть зробити ці світлові рішення делікатними та стильними.

Тренд №2 — великогабаритні системи

Тренд №2 — великогабаритні системи — коли на велике вікно встановлюються ролети великих розмірів.

Навряд чи можна знайти великогабаритні ролети на полицях побутових гіпермаркетів, такі рішення для вікон доцільніше замовити безпосередньо у виробника ролетів та жалюзі під індивідуальні розміри та форми вікон. Переглянути та обрати тканини можна в онлайн-каталозі. Замовити ролети та жалюзі можна також онлайн з доставкою та реальною економією на сайті: jaluzi-center.com.ua/ua/

Тренд №3 — стримані природні кольори.

Мінімалізм та еко—тренди 2020 року диктують моду і сучасним жалюзі та ролетам. Тенденції дизайну 2019-2020 років — стримані та однотонні кольори тканин. Вони ідеально доповнюють сучасні інтер’єри та створюють гармонійне поєднання кольорів.
Серед найпопулярніших кольорів 2020 року — сірий, бєжевий, світло-коричневий, м’ятний та блакитний.

Тренд №3 — стримані природні кольори: сірий, бєжевий, світло-коричневий
Тренд №3 — стримані природні кольори: м'ятний та блактиний

Сірий — найпопулярніший колір жалюзі та ролетів на сьогодні. Простий та ненав’язливий — ідеальний партнер в скандинавських та лофтових інтер’єрах, влучний вибір для поціновувачів простоти та лаконічності.
Бєжевий — ідеальний партнер пастельних інтер’єрів та інтер’єрів з еко—елементами. Неактивний на перший погляд, він заграє цікавими відтінками, щойно потрапивши в інтер’єр кімнати.
Світло-коричневий — новий цікавий колір, який з’явився в інтер’єрах зі зростанням популярності еко—дизайну. Світло-коричневий горіховий додає благородності та глибини інтер’єрам, надає кімнаті теплоти та затишку. Але в той самий час Світло-коричневий — ідеальний колір, який легко поєднується в будь-яких інтер’єрах.
М’ятний ніжний відтінок вже здобув велику популярність в дизайні. Свіжий та пастельний водночас, він надає інтер’єрам м’якості, легкості та комфорту, заспокоює та додає настрою. М’ятний колір гармонійно поєднується зі світлими відтінками, дерев’яним декором та меблями, з металевими елементами. Гармонійно виглядає в різних стилях від класичного модерну до скандинавського мінімалізму.
Блакитний та всі його відтінки є незмінно популярними класичними партнерами в дизайні. Цей колір надає спокою інтер’єру, врівноважує енергетику простору. Блакитний в поєднанні з деревом та текстилем завжди створюють затишок та комфорт.

Тренд № 4 — автоматичні системи управління

Тренд № 4 — автоматичні системи управління.

З поширенням моди на smart—будинки стають популярними автоматичні системи управління для жалюзі та ролетів. Особливо доречним це є для габаритних систем.

Тренд № 5 — ролети День-Ніч

Тренд № 5 — ролети день-ніч.

Незмінним чемпіоном на сьогодні є ролети день-ніч. Це найновіша та найдосконаліша система рулонних штор, в якій чергуються прозорі та непрозорі смужки. Ролети день-ніч — це сучасна естетика в інтер’єрі, а також подвійна економія та зручність.

Замовляйте онлайн якісні жалюзі та ролети з доставкою по всій Україні: jaluzi-center.com.ua