За даними кліматологів 2020 рік став найтеплішим в Європі за останні роки. З кожним днем літо все ближче, а тому варто задуматись про охолодження приміщень. Окрім кондиціонерів слід подбати про встановлення жалюзі та ролет на вікна, оскільки вони, в порівнянні зі звичайними шторами, значно краще утримують тепло взимку, та прохолоду влітку.

Найкраще з теплоізоляцією справляються:

Штори-плісе

Прекрасним рішенням для поліпшення теплоізоляції будинку під час зимових холодів та жарких літніх днів є монтаж жалюзі-плісе на вікна. Їх можна також встановити на мансардні вікна, де особливо потрібна теплоізоляція.

Штори-плісе
Подвійні штори-плісе

Їх непроникна структура, схожа на бджолині соти, затримує тепло взимку, та перешкоджає нагріванню кімнати влітку. Крім універсальності для будь-якого сезону, вони ще характеризуються такими перевагами:

  • підходять під будь-який тип вікна, в тому числі нестандартної форми;
  • максимально затемняють кімнату;
  • мають широку палітру;
  • міцні та водночас добре пропускають повітря.
Подвійні штори-плісе
Римські штори

Перевагою римських штор є те, що вони виготовлені з тканини, що пропускає повітря, а значить, не призведе до зайвої вологості на вікнах через відсутність вентиляції. Вибираючи такий варіант оформлення вікна, слід віддавати перевагу високоякісним тканинам.

Римські штори
Ролети “black out”

Найчастіше саме ролети використовуються для сонцезахисту. Рулонні штори “black out” створюють абсолютне затемнення в кімнаті навіть у найгарячіші дні. Алюмінієве покриття (срібний шар) прекрасно відбиває сонячні промені і захищає від перегріву приміщення під час спеки.

Ролети “black out”

Як за допомогою жалюзі чи ролет ефективніше підтримувати оптимальну температуру влітку?

  • На ніч можна піднімати рулонні штори або жалюзі, щоб приміщення охолоджувалося природнім шляхом.
  • Вдень, особливо в обідній час, варто не забувати опускати жалюзі та ролети. Так сонячні промені будуть менше потрапляти в кімнату і приміщення не буде сильно прогріватися. Щоб краще зберігати стабільну температуру, встановіть системи з направляючими – віконний склопакет буде повністю затемнений і забезпечить кращу теплоізоляцію.

Правильний вибір ролет та жалюзі дозволить економити витрати на обігрів приміщень взимку та охолодження влітку.

Виготовляємо жалюзі та ролети на замовлення за індивідуальним проєктом. Щоб дізнатися, яка ціна жалюзі або для консультацій — телефонуйте +380673431237.