Індивідуальний вибір

Низькі ціни та широкий асортимент

Завжди на зв'язку

Консультуємо в будь-який зручний для Вас час

Гарантія якості

Сертифікований товар та європейська якість

Доставка

Безкоштовна доставка жалюзі по Україні


Маркізи на вікна: виготовимо, доставимо і встановимо

Якщо встановити маркізи на вікна, можна не тільки захиститися від палючого сонця, а й стильно прикрасити фасад будівлі: кафе, ресторану, бутіка. В цьому і полягає призначення надійних тентових навісів. Вони з’явилися набагато раніше наших днів, 100 років тому, в красивому італійському місті мостів і каналів – Венеції, але до цих пір не втратили актуальності. Сучасні маркізи – ще й універсальна інформативна площа, тому спритні бізнесмени ніколи не відмовляються від дешевого рекламного носія.

Відмінні переваги маркіз

Аргументи на користь маркіз над іншими сонцезахисними засобами очевидні, а замовити їх можна в Жалюзі Центр.

  • Легкий каркас разом з тентом швидко розкладається і складається. Під час виробництва обробляється антикорозійним покриттям.
  • Закривати і відкривати конструкцію можна руками або за допомогою пульта управління. Сучасні моделі оснащені датчиками, які при несприятливих умовах коректують нахил захисту від сонця.
  • Маркізи в значній мірі зменшують нагрів приміщення, що виражається в економії електроенергії, що витрачається на роботу кондиціонерів.
  • З їх допомогою усуваються відблиски на моніторах і екранах телевізорів.

Сучасний захист від сонця на вікнах, завжди доповнить архітектурний дизайн будь вхідної групи, а широкий тент послужить як відмінний рекламний щит. Встановивши маркізу можна в даличині спостерігати, що відбувається зовні. З жалюзі так не вийде. Завдяки цим та іншим перевагам маркізи активно замовляють в Jaluzi Center. Ціна маркіз на виріб не настільки висока, як багатьом здається. А використовувати їх можна практично скрізь. Завдяки новим розробленим моделям і універсальності конструкції, маркізи встановлюють всюди, де відчувається потреба в затіненні. І мова йде не тільки про муніципальну або комерційної нерухомості, а й про приватний сектор. Все більше громадян бажають купити сонцезахисні тенти для власних потреб, так як завжди приємно в жаркий літній день сховатися в тінистій прохолоді.

Особливості виготовлення та встановлення маркіз

Якщо з’явилася гостра необхідність в маркізах, Жалюзі центр завжди виготовить сучасні і недорогі тенти під замовлення. У нас давно налагоджено виробництво сонцезахисних навісів різного застосування:

  • балконних;
  • вертикальних;
  • терасових;
  • горизонтальних і ін.

Будь-який навіс виготовляється на новому імпортному обладнанні з дотриманням технологічного процесу. Обов’язково враховуються вимоги: вентиляція, збереження форми, стійкість проти впливу навколишнього середовища плюс наявність антистатичних і інших якостей. Все вищезгадане визначає вартість, однак ціна також залежить і від інших, менш важливих умов. Купити маркізи в Києві – це дешево, швидко і легко. Неодмінно звертайтеся в Жалюзі Центр. Ми не тільки виготовимо маркізи згідно вашим вимогам, але і виконаємо всі необхідні виміри, а також надамо консультацію і швидко змонтуємо сонцезахисне полотно. Ви спочатку обираєте місце, де буде встановлена конструкція: балкон, тераса, вікно і даєте відмашку, а всім іншим займемося ми. Інший варіант – заздалегідь придбати готовий до монтажу тент і створити заявку на негайну установку. Наші досвідчені фахівці працюють і займаються обслуговуванням сонцезахисних пристроїв на всій території України, і вони обов’язково до вас приїдуть. Все, що потрібно – купити маркізи і зв’язатися з операторами.


Ціни на «Маркізи»

Слайд вліво
Найменування Ціна
1 Маркізи від 90 $ за шт.