Індивідуальний вибір

Низькі ціни та широкий асортимент

Завжди на зв'язку

Консультуємо в будь-який зручний для Вас час

Гарантія якості

Сертифікований товар та європейська якість

Доставка

Безкоштовна доставка жалюзі по Україні


Ознайомтеся з більшим асортиментом заповнивши заявку

Ми зателефонуємо Вам та допоможемо зробити Ваш вибір.

Принцип дії римських штор досить простий: у всю ширину полотна з однаковими інтервалами вшиваються кільця, в які просувають шнури. Така прикраса на вікно, якщо його підняти, буде лягати горизонтальними рівними складками, що нагадують гармошку, це відбувається за рахунок жорстких прутів, закріплених в тканині, внизу якої розташовується утяжувач, що жорстко фіксує форму конструкції.

Конструкція римських штор настільки універсальна, що вже кілька століть ніяких істотних змін в ній не відбулося. Пристрій, який залишився незмінним ще з часів Римської імперії, досі виглядає цілком актуально.

Виробництво

Римські штори роблять з різних тканин, тому, залежно від вартості матеріалу, ціна виробу  може бути різною. Наприклад, є вироби з тонкої або щільної тканини, з тюлю і з льону – варіантів дуже багато.

Оскільки римські штори – це рівне полотно, то сміливо можна вибирати тканину з нестандартним малюнком, прихований складками штор він не буде. Також можна комбінувати тканини – їх покрокове поєднання буде виглядати індивідуально і дуже оригінально.

Невелике доповнення, у вигляді декоративної обробки нижнього краю, здатне зробити ваше вікно неповторним. Римські штори візуально приховують різницю в пропорціях кімнати і, за прийнятну ціну допоможуть під коригувати сприйняття форми кімнати.

Сучасний вибір

На закінчення хотілося б додати, що римські штори не мають сталих або стандартних цін. Тобто, ціни римських штор можуть значно відрізнятися, адже вартість залежить від популярності виробника, якості матеріалу і наявності декоративних елементів.

В будь-якому випадку, ми пропонуємо більш вигідні ціни на римські штори, ніж більшість наших конкурентів.


Ціни на «Римські штори»

Вартість ролети визначається від її ширини, якщо ширина знаходиться в межах зазначеної в прайсі висоти.

Слайд вліво
Найменування Ціна
1 Римські штори від 15 € за шт.

Як зробити замір римських штор?

У випадку монтажу окремо на кожну стулку, ширина вимірюється по штапиках, а висота за бажанням – до нижнього штапика, підвіконня і т.д.