Індивідуальний вибір

Низькі ціни та широкий асортимент

Завжди на зв'язку

Консультуємо в будь-який зручний для Вас час

Гарантія якості

Сертифікований товар та європейська якість

Доставка

Безкоштовна доставка жалюзі по Україні


Ознайомтеся з більшим асортиментом заповнивши заявку

Ми зателефонуємо Вам та допоможемо зробити Ваш вибір.

Коли вирішується питання про оформлення вікон в процесі проведення ремонту або простого облаштування всередині нового житла, деякі вважають за краще придбати і встановити вертикальні жалюзі і це відмінний вибір. Дійсно, такі вироби дозволяють вирішити одночасно кілька завдань:

  • надати приємний зовнішній вигляд вікнам;
  • придбати функціональні та практичні прикраси на вікна.

На практиці вертикальні жалюзі насправді допомагають надати будь-якому приміщенню завершений вигляд, не дивлячись на особливості інтер’єру.

Затишок, захист і практичність

Окрім привабливої ціни, вертикальні жалюзі не тільки ідеально вписуються в будь-яке приміщення. Вироби надають йому м’якості, надійно захищаючи від пекучого сонця.

Вертикальний тип до всього іншого ще й універсальний, не дивлячись на максимальну простоту в управлінні. Більш того, сучасні виробники постійно удосконалюють власні ідеї, враховуючи побажання споживачів, все більше пропонуючи оригінальні рішення для оформлення Ваших вікон.

Матеріал на будь-який смак

Ламелі виготовляються з різних матеріалів: пластик, алюміній, тканини і навіть дерево. Найчастіше використовуються пластик і тканини, причому останні покриваються спеціальними речовинами, які надають виробам властивості виштовхувати пил.

Різноманітність вибору і доступні ціни

Ми раді запропонувати нашим покупцям вертикальні жалюзі різних відтінків і конструктивних рішень за прийнятними цінами. Більш того, вироби не тільки закривають віконний отвір, але й являються відмінним економним варіантом для обрамлення вікон.

Ви зможете придбати продукцію в наших представництвах в містах: Одеса, Київ, Львів або замовити вподобану модель на нашому сайті.


Ціни на «Вертикальні жалюзі»

Вартість ролети визначається від її ширини, якщо ширина знаходиться в межах зазначеної в прайсі висоти.

Слайд вліво
Найменування Ціна
1 Вертикальні жалюзі 89 мм від 11 $ за кв.м.
2 Вертикальні жалюзі 127 мм від 10.6 $ за кв.м.

Як зробити замір вертикальних жалюзі?

В залежності від способу кріплення, заміри проводяться:

  • У віконний отвір – вимірюється ширина верхньої частини вікна і віднімається 2 см. Далі вимірюється висота отворів і від найменшого значення віднімається 1 см.
  • При кріплені на стіну до ширини віконного отвору додається 30 см, до висоти – 20 см.
  • Якщо до стелі – висота дорівнює відстані від стелі до підвіконня.