Індивідуальний вибір

Низькі ціни та широкий асортимент

Завжди на зв'язку

Консультуємо в будь-який зручний для Вас час

Гарантія якості

Сертифікований товар та європейська якість

Доставка

Безкоштовна доставка жалюзі по Україні


Ознайомтеся з більшим асортиментом заповнивши заявку

Ми зателефонуємо Вам та допоможемо зробити Ваш вибір.

Для того, щоб додати своєму будинку неповторний шарм і затишок, пропонуємо Вам купити ролети на вікна. Оригінальні і сучасні штори Ви зможете придбати за прийнятними цінами в наших магазинах в Києві, Львові, Одесі або прямо на сайті. Ми пропонуємо не лише демократичні ціни, а й надзвичайно різноманітний асортимент. Тепер сучасний споживач може бути впевнений: жалюзі ролети доступні не тільки для жителів столиці, але і для багатьох інших міст!

Звичайно, Ви можете витратити величезну кількість часу на поїздки в інші міста в спеціалізовані магазини за потрібним рішенням для вікон, але чи вартий Ваш дорогоцінний час подібних зусиль?

Багатофункціональність та зручність ролетів

Ролети на вікна є не просто сучасним доповненням до Вашого інтер’єру, це зручні вироби, які захистять Вас від гарячих сонячних променів і не дозволять страждати від пилу. Вони наділені неймовірно зручною системою управління і виготовлені з якісних та безпечних матеріалів.

Ролети на вікна не виходячи з дому

В даний час у Вас є унікальна можливість придбати бамбукові або тканинні ролети за прийнятними цінами через наш Інтернет-магазин. Будь які кольорові рішення, різноманітність матеріалів – це надзвичайно широкий асортимент «Жалюзі Центр».

Перед Вами зрозумілий в управлінні каталог, в якому розміщена вся продукція, що є у наявності. Ви побачите яскраві фотографії та максимально докладні описи кожного товару. Ми хочемо заощадити Ваші кошти, час і сили, пропонуючи вироби, виготовлені кращими виробниками, тому Ви можете бути впевнені за якість продукції, яка прослужить Вам далеко не один рік.


Ціни на «Рулонні штори»

Вартість ролети визначається від її ширини, якщо ширина знаходиться в межах зазначеної в прайсі висоти.

Слайд вліво
Найменування Ціна
1 Відкрита система від 8.7 € за шт.
2 Коробова система від 12.5 € за шт.

Як зробити замір рулонних штор?

Для рулонних штор вікна замірюються наступним чином: для ширини вимірюються зовнішні краї штапика (пластикове вікно), або ширина скла, плюс 2-3 см. (звичайне вікно).

Заміри висоти – від верхнього відкоса до підвіконня Y1, Y2. (Допустима похибка до 5 см.)

Ефективне затемнення забезпечить така ширина, щоб тканина перекривала рами вікна по сантиметру з кожної сторони.