Індивідуальний вибір

Низькі ціни та широкий асортимент

Завжди на зв'язку

Консультуємо в будь-який зручний для Вас час

Гарантія якості

Сертифікований товар та європейська якість

Доставка

Безкоштовна доставка жалюзі по Україні


Під час весняного або літнього сезону замовлення на придбання москітних сіток зростають у кілька разів, а все тому, що свого часу клієнт просто не оцінив роль москітної сітки.

Важливі функції

Якщо розібратися, цей виріб виконує окрім своєї основної функції – не пускати настирливих комах в будинок, масу інших, наприклад, також не допускає пух від тополь в квартиру, що дуже важливо для хворих на астму або для людей з алергічними захворюваннями.

Види

Москітні сітки бувають розсувні і рулонні, рамні і на петлях, які виготовляються для балконних і вхідних дверей.

Найбільш поширений варіант, це рамна москітна сітка. Свою популярність вона здобула через недорогу вартість і практичності. Складається такий виріб з рамки, зробленої з алюмінію коричневого або білого кольору.

Якщо ви хочете замовити пластикове вікно з зовнішньої ламінацією в нестандартному кольорі, то рамку можна буде пофарбувати в будь-який колір з палітри RAL.

Виріб має пластикову раму, що кріпиться на пластикове вікно за допомогою чотирьох скоб: дві встановлюються зверху і дві знизу вікна.

Москітні сітки мають властивість затемнювати проріз, але це незначний недолік перед великими їх перевагами, наприклад, їх можна знімати на зиму і потім встановлювати знову навесні. Будь-яка людина зможе зробити це самостійно, не викликаючи спеціального майстра.

Максимальна економічність

Ще одна перевага стосується економії. Ціна стандартної москітної сітки досить економна. Ви можете замовити москітну сітку зі Львова, Одеси, Києва або на нашому сайті. Тепер москітну сітку можна придбати прямісінько у Львові, адже немає необхідності виїжджати за межі міста.

Замовте москітну сітку за вигідні ціни прямо зараз, не чекайте поки набридливі комахи з’являться у вашому будинку!


Ціни на «Москітні сітки»

Слайд вліво
Найменування Ціна
1 Москітна сітка від 5.58 $ за кв.м.

Як зробити замір москітної сітки?

Заміри проводяться з зовнішнього боку вікна, потрібно поміряти відстань від резинки до резинки, як ширину так і висоту.