Індивідуальний вибір

Низькі ціни та широкий асортимент

Завжди на зв'язку

Консультуємо в будь-який зручний для Вас час

Гарантія якості

Сертифікований товар та європейська якість

Доставка

Безкоштовна доставка жалюзі по Україні


Плісе – це одне з найсучасніших і модних рішень для прикраси вікон.

З’явившись порівняно недавно, штори плісе відразу ж завоювали визнання безлічі споживачів. Зручні вони для оформлення не тільки вікон у домі, але і зимових садів, веранд, скляних куполів і великих вітрин. Особливість плісе полягає в тому, що з їх допомогою можна закрити нестандартні вікна та двері складної конструкції, наприклад аркової. Також з плісе можливо забезпечити захист від сонця на мансардних, панорамних і похилих вікнах. Цікаво зазначити, що застосування плісе не обмежується сонцезахисними функціями. Ці жалюзі можна застосовувати як елемент декору, наприклад, для внутрішніх дверей.

При виробництві штор плісе використовується плісирована, гофрована тканина, яка кріпиться на спеціальному профілі. Управління здійснюється за допомогою шнура, ланцюжка або електроприводу, які збирають тканину в тонку смужку. При виборі автоматизованої системи Ви обмежетеся тільки одним натисканням кнопки, і все буде зроблено за Вас.

За допомогою плісе сьогодні створюються найтепліші, комфортні, затишні інтер’єри. Дані види штор дуже легкі в експлуатації. Штори плісе – це продукт високої якості та надійності. Вони прекрасно служать протягом багатьох років. При цьому поєднують в собі простоту і елегантність, строгість і теплоту тканини, функціональність і зручність. При застосуванні їх в інтер’єрі, з’являється прекрасна можливість створити у себе вдома затишну сприятливу атмосферу.

Догляд: плісе не підлягають вологій обробці. Можна скористатися послугами хімчистки, або акуратно протерти, змахнути пил, сухою ганчірочкою.


Ціни на «Штори-плісе»

Вартість ролети визначається від її ширини, якщо ширина знаходиться в межах зазначеної в прайсі висоти.

Слайд вліво
Найменування Ціна
1 Штори плісе від 16.28 $ за шт.

Як зробити замір штори-плісе?

Заміри виконуються разом з штапиками, якщо плісе буде встановлено впритул до скла потрібно зробити заміри між штапиками без резинок, міряти потрібно у 3 точках, на випадок ввігнутих всередину вікон.