Купити жалюзі чи ролети не виходячи з дому – прекрасна ідея для тих, хто дбає про власну оселю перед початком спекотних літніх днів. При цьому не обов’язково відвідувати переповнені людьми маркети продовольчих товарів та стояти в  чергах за товарами сумнівної якості. Тепер замовити жалюзі та ролети онлайн з безкоштовною доставкою – це просто, безпечно та економно.

Як відбувається замовлення жалюзі та ролетів онлайн?

Крок 1: Заявка на сайті — зв’язок з нашим менеджером та вибір товару в каталозі.

На сайті Жалюзі Центр – провідного українського виробника жалюзі та ролетів – виберіть необхідний тип жалюзі та ролетів в каталозі.

Ви можете обрати будь-яку конструкцію та тканину – рулонні штори, жалюзі день-ніч, вертикальні жалюзі, горизонтальні жалюзі, бамбукові штори, штори-плісе, панельні штори, римські штори, москітні сітки та маркізи.

При необхідності наші менеджери проконсультують вас щодо конструкцій та тканин, щоб зробити ваш вибір оптимальним.

На сайті Жалюзі Центр також є калькулятор, через який ви можете швидко надіслати менеджеру розміри вікон, після чого менеджер вже в телефонній розмові зорієнтує вас по вартості готового виробу.

Крок 2: Заміри вікон — самостійний замір вікон за інструкцією або за допомогою консультації менеджера.

На сайті є детальна інструкція, яка допомагає зробити процес замірів точним та легким навіть для нестандартних та складних вікон. При будь-яких труднощах замірів менеджер завжди може допомогти консультацією за телефоном +380673431237 (viber).

Крок 3: Розрахунок вартості — менеджер розраховує вартість згідно параметрів замовлення та матеріалу виготовлення.

На цьому етапі також узгоджуються кінцеві параметри замовлення та зручний спосіб доставки (доставка по Україні безкоштовна).

Крок 4: Виготовлення — виконання замовлення виробником  за 1 день.

Вам не потрібно довго чекати вашого замовлення, оскільки виробник Жалюзі Центр виготовляє жалюзі та ролети за один день. Наявність всіх комплектуючих та тканин на виробництві дозволяє нам оперативно виконувати всі замовлення.

Крок 5: Доставка — безкоштовна доставка у будь-яку точку країни.

Після виготовлення замовлення, менеджери надсилають компактно упаковані комплектуючі замовлення службою доставки в будь-який населений пункт. При бажанні можна додатково замовити кур’єрську доставку замовлення, і кур’єр доставить вам його до дверей квартири.

Крок 6: Монтаж — самостійний монтаж з консультаційною підтримкою менеджера.

Процес монтажу жалюзі чи ролетів на своїх вікнах стає легким завдяки якості виготовлення та детальної інструкції з монтажу. Він буде посильним навіть новачку, який ще ніколи не стикався з такими справами.

Крок 7: Обслуговування — гарантія на всю продукцію до 2 років.

В цей термін при необхідності буде забезпечено безкоштовне обслуговування придбаних та вмонтованих жалюзі чи ролетів.

Отже, замовляйте жалюзі та ролети онлайн зі знижкою 20% на сайті Жалюзі Центр та насолоджуйтеся якістю придбаних виробів!