Ролети день-ніч сьогодні б’ють всі рекорди популярності і поступово витісняють навіть таку класику, як штори та тюль. Адже ролети на вікна день-ніч – це найновіша та найдосконаліша система рулонних штор, фактично ролети «2 в 1»! Саме те, що на тканині чергуються прозорі та непрозорі смужки, дало їм веселу назву – «зебра».

Як вибрати ролети день-ніч? Поради експертів

Чому варто купити ролети день-ніч:

  • Подвійна економія – одна система виконує відразу дві функції – захист від палючого сонця та захист від цікавих поглядів знадвору;
  • Зручність в побуті – ролети день-ніч легкі в експлуатації, кожен член родини буде з легкістю ними користуватися;
  • Ідеальне рішення – поєднання двох тканин, різних за прозорістю, дає можливість знайти компромісне рішення для вікон;
  • Широкий діапазон тканин – близько 150 видів тканин, серед яких навіть найвибагливіший покупець обере свою тканину;
  • Широкий вибір систем – близько 40 систем, які ідеально пасуватимуть до будь-яких форм та розмірів вікон;
  • Жодних турбот – жалюзі день-ніч не потрібно прати, прасувати та витрачати час на догляд за ними;
  • Керування пультом – це зробить з вашого дому будинок майбутнього.

Хіба не ідеально?

Але щоб все вийшло справді ідеально, дослухайтеся до порад експертів, які допоможуть вам купити якісні ролети та жалюзі день-ніч.

Отже, на що слід звернути увагу:

1) Тканина

Запитайте виробника, чи тканина є стійкою до вигорання та деформації, чи має антистатичні властивості для відштовхування пилу. Перевірте, чи не виділяє вона запаху. Запитайте виробника, чи він має сертифікат відповідності на тканину.

2) Система

Запитайте у продавця чи виробника, чи є на системі відповідне маркування заводу-виробника. Якщо його немає, то, ймовірно, ви купуєте підробку, яка може прослужити не більше 1-2 років.

Якісні марковані системи в Жалюзі Центр мають гарантію 2 роки та служать біля 8 років. Також вони не розсипаються та не жовтіють, що забезпечить вам довге та приємне користування.

3) Зняття розмірів

Щоб замовити жалюзі та ролети, необхідно правильно зняти заміри. Жалюзі Центр розробив детальну схему-інструкцію, за якою можна замовити ролети день ніч онлайн. Замовляйте зараз зі знижкою 20% та терміном виготовлення 1 день: каталог День-Ніч.

4) Ціна

Ціна в гіпермаркетах виглядає спокусливою лиш доти, доки покупець після покупки не зіштовхнеться з рядом проблем: посередня якість виробу, відсутність елементів конструкції, стандартні розміри виробу не підходять до нестандартного вікна або невірно зроблені заміри. Щоб не допустити такої неприємної ситуації, замовляйте жалюзі та ролети напряму у виробника зі знижкою 20% при замовленні на сайті. Затишку вашим домівкам!