Продовжуючи тему жалюзі та ролет для нестандартних вікон, розповімо про те, як вибрати жалюзі для мансарди.

Обираючи жалюзі чи ролети на мансардні вікна особливу увагу варто звернути на матеріали та кріплення.

1) Матеріали

Необхідно врахувати, що мансардне приміщення нагрівається значно більше через прямі сонячні промені, тому тканина має бути щільною. Для сучасних жалюзі на мансардні вікна використовують тканину зі спеціальним фольговим покриттям, яка краще відбиває сонячне світло.

2) Кріплення

Жалюзі для мансарди найкраще вибирати:

  • з направляючими по периметру вікна, які будуть забезпечувати відсутність провисань і дозволять розмістити конструкцію під будь-яким кутом;
  • з кріпленням на раму, що не буде заважати при відкриванні вікон;
  • з системою електроуправління (особливо для вікон, до яких незручно добиратись).
Жалюзі для мансардних вікон: види, їх переваги та недоліки

Варіанти жалюзі та ролет на мансардні вікна:

1) Жалюзі-плісе

Жалюзі-плісе для мансардних вікон є одним з найпопулярніших рішень. Їх можна зсунути вниз чи вверх віконної рами, або одразу в обидві сторони. Крім того можна скомбінувати 2 види тканин: низ більш щільний для повного затемнення, верх легкий та світлий для потрапляння природного світла.

2) Рулонні штори

Стильні та компактні рулонні штори на вікна — чудовий та практичний варіант. Можна обирати різні кольори та фактури, а ще цікаві принти.

3) Горизонтальні жалюзі

Алюмінієві та дерев’яні жалюзі на мансардні вікна будуть довго служити. Кріплення впритул до склопакету зробить доступ до вікна вільним. Такими жалюзі зручно регулювати рівень світла в кімнаті.

Жалюзі для мансардних вікон: види, їх переваги та недоліки – 2

Монтаж жалюзі на мансардні вікна краще довірити професіоналам. Виготовляємо жалюзі та ролети на замовлення за індивідуальним проєктом. Щоб дізнатися, яка ціна жалюзі або для консультацій — телефонуйте +380673431237