Родзинкою сучасних будинків є цікаві та креативні форми. Нестандартні вікна часто зустрічаються в нових котеджах.

Щоб купити жалюзі для асиметричних вікон, необхідно розглянути різні варіанти та оцінити їх особливості.

Щоб вони точно підійшли під розміри та особливості, краще обрати жалюзі на замовлення.

Розглянемо найоптимальніші варіанти жалюзі на вікна, що мають нестандартні форми:

  • Скошені вікна

Вертикальні і горизонтальні жалюзі для скошених вікон є найкращим варіантом. При цьому вертикальні жалюзі прикріплюють на лінійний карниз відповідної форми. Щоб встановити горизонтальні жалюзі на вікна, їх кріплять на кожну стулку вікна для зручності і стильного вигляду.

Ще один варіант — рулонні штори на скошені вікна. Для нестандартних частин встановлюються нерухомі “фальш штори”, а на стандартні частини встановлюють звичайні рулонні штори. Їх можна використовувати і для інших асиметричних вікон.

  • Трапецієподібні вікна

Оптимальним вибором є вертикальні жалюзі для трапецієподібних вікон або ролети, розміщені сходинками.

Де купити жалюзі на нестандартні вікна в Україні?
  • Арочні вікна

Можна встановити вертикальні або горизонтальні жалюзі на арочні вікна. Також використовують рулонні штори для нестандартних вікон такого типу. Можливий монтаж півколом вздовж арки на гнучкий карниз. Або над аркою чи нижче неї на прямий карниз.

Ще одним варіантом є жалюзі-плісе на арочні вікна. Вони дуже органічно виглядають та забезпечують повний доступ. Жалюзі-плісе для нестандартних вікон підходять практично завжди.

  • Круглі і напівкруглі вікна

Жалюзі-плісе для круглих та напівкруглих вікон також підходять найкраще. Також можна комбінувати їх з горизонтальними жалюзі. Штори-плісе кріплять на гнучкий карниз.

Де купити жалюзі на нестандартні вікна в Україні?

Де купити жалюзі на нестандартні вікна в Україні?

Виготовляємо жалюзі та ролети на замовлення за індивідуальним проєктом. Якщо Вас цікавить ціна жалюзі або Ви бажаєте проконсультуватися зі спеціалістами чи зробити замовлення — телефонуйте +38 (067) 343-12-37