Оформлення вікон — важлива деталь інтер’єру вашого помешкання чи окремої кімнати. Від правильного вибору сонцезахисної системи буде залежати не тільки дизайн приміщення, а також щоденний комфорт і затишок для вас і ваших близьких. Існує безліч варіантів оформлення ваших вікон: штори, жалюзі, паперові чи тканинні ролети, римські штори та ще багато інших, проте сьогодні поговоримо про жалюзі день-ніч, і порадимо вам, як їх правильно вибрати. А також розповімо про те, як правильно за ними доглядати.

Почнімо з того, що ж таке жалюзі на вікна День-Ніч?

На даний момент — це найдосконаліша система рулонних штор, де тканинне полотно не є суцільним. Прозорі та непрозорі елементи чергуються один за одним, що дає змогу даній системі виконувати дві функції одразу: захист від сонця та уникнення не обов’язкових поглядів із вулиці. Отже — додаємо плюсик до карми ролетів День-Ніч 🙂

Що таке жалюзі на вікна День-Ніч?
Що таке жалюзі на вікна День-Ніч?

Як обрати жалюзі День-Ніч?

З першого погляду може здатися, що у цьому абсолютно немає нічого складного, і достатньо вибрати тип тканини, колір та малюнок. Важливо розуміти, що вимоги до ролетів будуть суттєво відрізнятися в залежності від кімнати, де вони будуть розташовані. Зараз ми детально розповімо Вам про всі нюанси підбору жалюзі День-Ніч для різних типів приміщень.

Для кухні

У виборі жалюзі для кухні, ми рекомендуємо надати перевагу практичності. Ризик потрапляння бруду, високі температури, пара та підвищена вологість – все це потрібно врахувати.

Для ванної кімнати

Вологостійкість — основна вимога до жалюзі у ванній кімнаті. Також варто подбати про обробку тканини пиловідштовхуючими засобами, оскільки на постійно вологому покритті буде осідати пил, а всі ми знаємо, як інколи важко виділити час для “генерального прибирання”. Тож дана система подбає за вас сама.

Для спальні та дитячої

Ми наполягаємо на відсутності синтетичних матеріалів у житлових приміщеннях. Також при виборі тканини зверніть увагу, чи не викличе вона алергії у вас чи вашої сім’ї.

Для вітальні

На щастя, у цій кімнаті не потрібно керуватися прагматизмом і шукати компроміси. Обирайте стильні рішення, що доповнять ваш інтер’єр. Проте, обов’язково слід врахувати, на яку сторону світу виходять ваші вікна. Спекотне сонце може стати великою проблемою.

Як доглядати за ролетами день ніч?

За умови належного догляду жалюзі будуть ще довго виглядати так само гарно, як і в день їх покупки. Існує два способи чистки ролетів: суха та волога. Сухе прибирання проводиться ганчіркою або м’якою щіткою, щоб не подряпати поверхню. Волога чистка відбувається мокрою губкою, і застосовується при великому забрудненні. Також важливим плюсом є те, що можна їх можна чистити не знімаючи з вікон. Варто додати, що доглядати за ролетами можна і з допомогою порохотяга, проте для цього потрібна спеціальна щітка.

На завершення, хочемо сказати, що наша команда завжди готова допомогти вам у всьому, що так чи інакше стосується цієї теми. Також у нас ви можете підібрати та замовити жалюзі чи ролети. Бажаємо затишку Вам і Вашим оселям!

Які б ролети чи жалюзі ви не обрали — замовляйте їх в Жалюзі Центр або телефонуйте +380673431237.