Ми впевнені, що багато з нас вже знає про переваги купівлі сонцезахисних систем влітку, адже рулонні штори – однозначно роблять наше життя комфортнішим, захищають наші оселі від палючого літнього сонця. А що дасть нам купівля і установка жалюзі чи ролетів у холодну пору року? На цe питання ми знайдемо сьогодні відповіді.

Чи доцільно купуватити жалюзі взимку?

Одразу зруйнуємо інтригу – плюсів у купівлі рулонних жалюзі зимою чи не більше ніж літом, хоча вони і не такі очевидні. На це є кілька дуже вагомих причин:

Термоізоляція вікон

Установка системи День-Ніч, тканинних ролет чи звичайних жалюзі збереже ваші гроші! Ще у школі нам пояснювали – нас гріє не одяг, а прошарки повітря між ним.Тому замість однієї теплої речі краще вдягнути 2-3 тонкі, а ефект буде навіть кращим. Те саме відбувається і з вікнами. Захисні ролети прилягають до скла не щільно, і тому створюють додаткову перешкоду для холоду. Враховуючи вартість опалення сьогодні, купівля жалюзі – одноразова інвестиція, що буде економити для вас зимою!

Захист вашої приватності

Зима – час коли на вулиці темно по дорозі на роботу і ввечері, коли ви повертаєтесь додому. І саме у темний час доби, вашу оселю видно з вулиці навіть краще, ніж вдень. При ввімкнутому всередині світлі, ваше помешкання – як на долоні. На щастя, рулонні штори захистять вас від небажаних допитливих поглядів, і зроблять ваш дім трішки безпечнішим.

Захист від агресивного світла взимку

Чи звертали ви увагу на те, як ідучи в сонячний зимовий день, вашим очам не комфортно від світла, що відбивається від снігу і, деколи, в нагоді як ніколи – сонячні окуляри. Так трапляється і з нашими оселями, особливо якщо у вас вікна великого розміру. Також часто ця проблема переслідує власників приватних будинків. На відміну від звичайних штор, рулонні жалюзі дають вам можливість регулювати кількість світла, що потрапляє і створювати собі настрій не залежно від погоди і часу доби.

А ще, ніхто не відміняв той факт, що тканинні ролети добавлять яскравих фарб у ваш інтер‘єр і зроблять навіть найпасмурніший осінній день теплішим і зроблять ваш настрій хоч трішечки кращим!

Наша компанія супроводжуватиме вас від вибору до установки і догляду за жалюзі для вікон. Жалюзі Центр дбає про ваш комфорт і затишок, тому у нас ви завжди зможете замовити жалюзі онлайн на сайті Жалюзі Центр або телефонуйте +380673431237.