Коли постає питання вибору жалюзі та ролетів, легко загубитися в тисячі найменувань фактур, тонів та кольорів. Експерти компанії “Жалюзі Центр”, провідного виробника жалюзі та ролетів в Україні, створили для клієнтів статтю-інструкцію, як вибрати жалюзі чи ролети, які гармонійно впишуться у ваш дизайн помешкання.

Скандинавський стиль
.

Улюбленець останніх років, скандинавський стиль легко вгадується через присутність в інтер’єрі білого, ніжно-блакитного та світло-сірого кольорів. Інші кольори у невеликій кількості використовуються лише як акценти. Він легкий, простий та естетичний.

Жалюзі для скандинавського стилю підбирають дуже обережно. Основне правило: якщо вагаєшся щодо кольору, візьми білий. З одним уточненням – тканина ролетів має бути доволі прозорою та ніжною, можуть використовуватися відтінки білого, сірого та блакитного.

Найкраще для скандинавського стилю підійдуть:

 • рулонні штори з максимальною прозорістю, які будуть дуже лаконічно виглядати в інтер’єрі;
 • ролети день-ніч, які стали рекордсменами продажів через свою естетичність та функціональність;
 • рулонні штори з фотодруком можуть спробувати для себе сміливі декоратори. Для декору варто обрати мінімалістичні малюнки, фотографії чи сучасні картини. Перевагою такого рішення стане те, що ваші вікна будуть унікальними та неповторними. Фотодрук можна виготовити на виробництві Жалюзі Центр.;
 • вертикальні жалюзі є також хорошим рішенням для цього стилю. Вони додадуть більше простору кімнаті та візуально піднімуть стелю.
Прованс
Стиль “Прованс” – інтер’єр романтичних натур. Цей стиль має неповторний шарм та південний колорит.

Стиль “Прованс” – інтер’єр романтичних натур. Цей стиль має неповторний шарм та південний колорит.

Його кольорова гама – білий, кремовий, пісочний, лавандовий, індиго, теракотовий, світло-сірий. Всі кольори не дуже яскраві, наче з фільтром. Темні кольори в цьому стилі не використовуються.

Щоб підкреслити стиль прованс, жалюзі та ролети можна обрати такого типу:

 • тканинні ролети з квітковим малюнком. Такі ролети додають колориту та свідчать про романтичну натуру господарів;
 • римські штори – найромантичніший наряд для вікон. Для них можна обрати як квітковий малюнок, так і однотонні рішення в каталозі
Мінімалізм
Стиль 'Мінімалізм' – лаконічний та стриманий.

Цей стиль часто присутній в інтер’єрах людей, які багато часу приділяють власній справі чи кар’єрі. Він лаконічний та стриманий.

Для цього стилю найбільше пасуватимуть:

 • жалюзі вертикальні, які додадуть затишку мінімалістичному інтер’єру;
 • жалюзі горизонтальні, які зроблять кімнату подібною на інтер’єри з американських фільмів про біржових брокерів;
 • рулонні штори з простими фактурами та кольорами, які стануть безпрограшним варіантом;
 • ролети день-ніч, комплексне рішення, що замінює штори та тюль, і при цьому виглядає доволі мінімалістично.

Кольори мінімалізму – сірий, чорний, білий, коричневий та всі їх відтінки.

Модерн
Головним атрибутом стилю модерн є тяжіння до рослинних орнаментів та форм, однотонні стіни або стіни зі шпалерами.

Головним атрибутом стилю модерн є тяжіння до рослинних орнаментів та форм, однотонні стіни або стіни зі шпалерами. Оскільки головною особливістю стилю є натуральні матеріали, то для нього варто обирати жалюзі чи ролети, які мають натуральний вигляд.

В цьому випадку підійдуть:

 • тканинні ролети з однотонних фактур чи з благородними рослинними орнаментами. Напівпрозора чи прозора тканина ролетів – оптимальний варіант;
 • ролети день-ніч глибоких відтінків;
 • нестандартні ролети, з нанесеним власним малюнком чи великогабаритні.

Який стиль ви не обрали б, звертайтеся до спеціалістів за порадою. Спеціалісти з виробництва допоможуть реалізувати для вас найбільш естетичне дизайнерське рішення. Телефон для консультацій щодо замовлення жалюзі та ролетів +380673431237