Кухня – одна з найважливіших кімнат у будь-якому помешканні. Тут ми готуємо їжу, їмо, проводимо час із сім’єю за столом. Стильно і, головне, зручно оформлена кухня є запорукою затишку вдома. Тому так важливо підібрати для своєї кухні практичні жалюзі чи ролети. Ми хочемо поділитися порадами з власного досвіду, щоб ви обрали найкращий для вас варіант. Отож почнемо.

При виборі системи захисту для кухні потрібно звернути увагу на те, що кухня, на відміну від інших кімнат, потребує окремого підходу. Тут постійно щось відбувається: вариться, печеться, а іноді й підгорає, тому важливо, щоб тканина, з якої виготовлені жалюзі, була стійка. Зверніть увагу на такі фактори:

Розмір вашої кухні

Для маленької кухні краще підійдуть вертикальні рішення, вони візуально зроблять стелю вищою і саму кімнату більшою.

Дизайн

При купівлі жалюзі для кухні оберіть не тільки максимально практичний, а й красивий варіант, що підкреслить загальний стиль вашої омріяної кухні. Правильно підібрані штори або будь-яка інша захисна система – дуже важлива і невід’ємна частина декору.

Дизайн жалюзі для кухні
Дизайн жалюзі для кухні

Віддаль до плити і раковини

Якщо вікно знаходиться поруч із духовкою, не обирайте пластикові жалюзі, вони зіпсуються від тепла, а якщо поруч з умивальником – не варто обирати мазкий колір і тканинні ролети.

Напрям, на який виходять вікна

Кожна господиня знає, як іноді важко готувати на розпеченій літнім сонцем кухні. Якщо ваші вікна виходять на сонячну сторону, вдалим вибором будуть ролети дімаут, вони будуть затримувати більшу частину палкого сонячного проміння, і це вбереже вас від літньої спеки. Для кухонь, вікна яких виходять на сонячну сторону, ми рекомендуємо жалюзі з проникністю 50-60%.

Захист від сторонніх поглядів

Якщо ви живете на першому поверсі або близько до інших будинків, важливо вберегти ваш дім від цікавих поглядів з вулиці.

Догляд

Кухня – це те місце, де жалюзі будуть дуже бруднитися. Тому при виборі жалюзі чи ролетів варто обирати ті, які легко перуться чи миються. Повірте, ви не пошкодуєте. Найкраще підходить суха чистка, але у випадках сильного забруднення можна проводити вологу чистку ганчіркою, змоченою в теплій воді чи легкому мийному розчині. Якщо ситуація критична, варто покласти їх до ванни та помити у теплій мийній воді.

Догляд за жалюзі для кухні
Догляд за жалюзі для кухні

Ролети день-ніч також будуть прекрасним вибором для вашої кухні. З їх допомогою ви зможете легко контролювати, скільки світла попадає до кімнати, а при потребі взагалі не пускати світло до вашої кухні. Також величезною популярністю у нас користуються монохромні системи. Це такі жалюзі, де всі деталі оформлені одним кольором. Вони дуже стильно дивляться на сучасних кухнях.

У виборі захисної системи для ваших вікон ви можете покластися на наших спеціалістів. Вони врахують кожне ваше побажання і особливість вашої кухні, щоб обрати найбільш оптимальне рішення, яке підійде саме під ваш стиль життя.