Для чого щоразу купувати дорогі та шкідливі аерозолі і спреї від комах, якщо можна встановити москітні сітки на вікна та двері? До того ж, москітні сітки не лише захищають приміщення від комах, а й створюють перешкоду для попадання пилу чи пуху, що особливо актуально для людей з алергією.

Види москітних сіток:

Конструкції:
  • Рамкова москітна сітка – найпростіша та найпопулярніша модель. По суті – це рама з натягнутим полотном, що закріплюється на кронштейнах. Зазвичай має 4 кріплення – 2 зверху і 2 знизу. Для дверей використовується посилений профіль та встановлюється горизонтальна перекладина для міцності.
  • Ролетна москітна сітка – сітка, згорнута в захисному коробі, розташованому зверху вікна. За необхідності сітка розгортається, рухаючись по направляючих. Фіксується в нижньому або бічному положенні.
  • Розсувна москітна сітка (сітка-плісе) – універсальна. Відмінний варіант для вікон та дверей а також балконів, лоджій, мансардних вікон. Компактно складається гармошкою і ховається в стійку рами. Може монтуватися зовні, для економії простору.
Москітна сітка – необхідність? І яку обрати?
Полотна:
  • Універсальні – стандартні москітні сітки з міцного полімерного полотна, розмір комірки від 0,8*0,8 до 1,2*1,2 мм.
  • Антипил – це вид москітної сітки, що дрібніша за стандартну – 0,25*1 мм, або 0,5*1 мм. Ця сітка захищає від пилу, пилку, пуху і дрібного сміття. Антипил можна встановити на будь-який тип конструкції москітних сіток.
  • Антикішка – полотно, що виготовляється з багатошарової нитки, а тому міцніше. Зазвичай використовується алюмінієвий профіль. Витримує вагу дорослої кішки не деформуючись. Встановлюється тільки на рамкові конструкції.
Полотна

Окрім того, москітні сітки мають такі переваги, як простота в експлуатації, невисока вартість, можливість виготовлення каркасів будь-якої форми і тривалий термін служби.

Важливо обирати москітну сітку, спираючись на ваші потреби та особливості ваших вікон.

Щоб дізнатися, яка ціна москітної сітки на ваші вікна, а також для замовлення та консультацій – телефонуйте +380673431237.