При виборі жалюзі та ролет важливо звертати увагу не тільки на стиль інтер’єру, але й на тип приміщення.

Залежно від того, в яку кімнату жалюзі та ролети обираються, варто врахувати певні нюанси. Детальніше далі у статті.

Кухня

Жалюзі на кухні мають бути і функціональні, і красиві. Основні поради:

  • Якщо вікно знаходиться поруч із духовкою, не варто обирати пластикові жалюзі.
  • Краще обирати тканини, які легко миються та не встановлювати дуже світлі жалюзі чи ролети, оскільки вони можуть легко забруднюватися, особливо, якщо поруч раковина.
  • Для кухонь, вікна яких виходять на сонячну сторону, ми рекомендуємо жалюзі з проникністю 50-60%.
Кухня

Спальня

Для спальні важливий затишок, що налаштовує на відпочинок і релакс. Жалюзі і штори дозволяють приховати кімнату від сторонніх поглядів, відрегулювати кількість сонячного світла в приміщенні і доповнити інтер’єр.

Найкраще обирати однотонні ролети або ролети з принтом, надаючи перевагу тканині “black out” або жалюзі “День-ніч”.

Як обрати жалюзі в залежності від стилю читайте у статті
Спальня

Дитяча

Як і у спальні, в дитячій кімнаті важливо забезпечити захист від сонця, сторонніх очей та затишок. Крім зручності у використанні потрібно належну увагу приділити дизайну. Надайте перевагу світлим чи яскравим тонам, або ніжним принтам. Цікаво будуть виглядати і ролети з улюбленими персонажами.

Дитяча

Вітальня

Жалюзі та ролети для залу — це не лише захист від сонця, але і можливість вплинути на простір. Правильне оформлення може візуально збільшити приміщення, зробити його просторим і світлим, скорегувати форму. Зазвичай для вітальні обирають поєднання штор та тюлю. Вдалим рішенням буде подвійна римська штора.

Вітальня

Ванна

Вікно у ванній — це важливе і цікаве архітектурне рішення, однак воно вимагає відповідного оформлення. Жалюзі в ванній кімнаті створюють комфортну атмосферу і дозволяють зберегти приватність. Найкраще буде встановити жалюзі з пластика або алюмінію.

Ванна

Кабінет

Жалюзі або штори тут повинні бути перш за все практичними та функціональними, адже від них залежить якість роботи. Важливо, щоб вони регулювали кількість тепла і світла, робили приміщення більш презентабельним та не відволікали.

Дерев’яні жалюзі додадуть елегантності і строгості інтер’єру. Однотонні ролети чи жалюзі “День-ніч” — практично завжди виграшний варіант.

Кабінет

Які б ролети чи жалюзі ви не обрали — замовляйте їх в Жалюзі Центр або телефонуйте +380673431237.