Замовити жалюзі в Закарпатті за телефоном: +38 (067) 343-12-37

На сьогодні «Жалюзі Центр» є провідним виробником жалюзі і ролет в країні. Наша фірма користується тільки інноваційним, сучасним, оснащеним за останнім словом техніки виробничими майданчиками по виробництву будь-якого виду жалюзі на вікна.

У каталозі представлений величезний асортимент продукції стандартних розмірів. Також можна оформити вироби під замовлення для вікон нестандартних габаритів. Ми робимо всі необхідні роботи – замір, прорахунок, виготовлення, доставка, установка, обслуговування, а також надаємо гарантію якості 12 місяців.

Чому ми?

В інтернет-магазині «Жалюзі Центр» представлені високоякісні і надійні вироби для будь-яких цілей. У нас можна недорого замовити різні види жалюзі і ролет на пластикові вікна офісних приміщень, заміські будинки, дачі і квартири:

  • Вертикальні.
  • Жалюзі день ніч.
  • Римські штори.
  • Горизонтальні моделі.
  • Бамбукові штори.

Крім широкого асортиментного ряду, ми гарантуємо кращі ціни на жалюзі в Закарпатті та регіоні. Низька вартість обумовлена відсутністю комісії посередників. Ми є прямим виробником жалюзі на пластикові вікна, з доставкою по всій території України.

Як зробити замовлення

У каталозі представлені тканинні жалюзі та рулонні штори будь-яких розмірів, фактур, малюнків і квітів. Для того щоб купити ролети від сонця достатньо заповнити форму зворотного зв’язку на нашому сайті.

У нас вже багато років представлені найнижчі ціни в регіоні. Ми пропонуємо купити жалюзі відмінної якості з гарантією і забезпечує термінову доставку по країні.