Замовити жалюзі в Тернополі за телефоном: +38 (067) 343-12-37

У наш час жалюзі є відмінним декоративним елементом в приміщенні будь-якого призначення. Крім того, що рулонні штори можуть ефектно і неординарно прикрасити вікна, ролети також ефективно захищають приміщення від сонця або яскравої зовнішньої вечірньої реклами.

Коли стоїть питання вибору, більшість прагнуть купити жалюзі на пластикові вікна у виробника. Співпраця з виробником гарантує не тільки повний асортимент, високу якість, але і відсутність контрафактної продукції, а також низькі ціни.

Де знайти якісні вироби

«Жалюзі Центр» – передовий виробник, який пропонує жалюзі на вікна (рулонні штори, тканинні ролети) стандартних розмірів і під замовлення. У каталозі представлені різноманітні моделі: різні по виду конструкції, за матеріалом полотна.

У нашій фірмі можна замовити різні види виробів:

  • Вертикальні.
  • Бамбукові штори.
  • Горизонтальні.
  • Тканинні жалюзі.
  • Жалюзі день ніч.
  • Римські штори.

Чому слід співпрацювати з нами

Різноманітність колірного оформлення, фактур і варіантів декорування дозволяє підібрати жалюзі на пластикові вікна, які підходять по дизайну для будь-якого приміщення. Ми є виробниками жалюзі для вікон, тому недорого реалізуємо власну продукцію з подальшою доставкою по будь-яким регіонах України.

Якщо в каталозі нашого інтернет-магазину не знайшлося відповідної моделі, ми готові виготовити виріб за індивідуальним побажанням і розмірами. Фірма робить всі необхідні роботи – виміри, прорахунки, виготовлення, доставка, установка, обслуговування. Також надається повна гарантія якості на 12 місяців.

Як зробити замовлення

Для того щоб купити ролети слід заповнити заявку на сайті або зателефонувати нашому менеджер. Фахівці візьмуть заявку, прорахують остаточні ціни на жалюзі, проінформують про акції і можливості доставки, а також озвучать остаточну вартість замовлення.