Замовити жалюзі в Рівному за телефоном: +38 (067) 343-12-37

У світі декору вікон – фірма виробник «Жалюзі Центр» є символом стилю і елегантності. Ми пропонуємо неординарний підхід до дизайнерського оформлення сучасного інтер’єру вікон, враховуючи тенденції в моді і технічні особливості. Саме тому тканинні жалюзі та рулонні штори, вироблені нашою фірмою – це високоякісні, ексклюзивні вироби, які поєднують в собі естетичну красу, функціональні переваги і неповторний дизайн.

Особливості нашої компанії

Ми пропонуємо жалюзі на вікна стандартних розмірів і унікальних габаритів під замовлення. Робимо всі необхідні роботи – замір, прорахунок, виготовлення, доставка, установка, обслуговування.

Ми пропонуємо жалюзі і ролети для будь-яких призначень, будинків, громадських організацій, офісів і т. д. У нас можна замовити різні види виробів:

  • Вертикальні.
  • Бамбукові штори.
  • Горизонтальні.
  • Жалюзі день ніч.
  • Римські штори.

Переваги співпраці з нами

Для того щоб недорого купити жалюзі в Рівному на пластикові вікна, варто звернутися безпосередньо до виробника. Наш інтернет-магазин пропонує найоптимальніші умови співпраці: низькі ціни на жалюзі, оплату будь-якими способами, можливість купити ролети нестандартних розмірів і доставку по всій Україні. Також нашим клієнтам доступна гарантія якості 12 місяців.

Ми є виробником жалюзі на пластикові вікна, тому клієнти, які купують у нас вироби від сонця, отримують найприйнятніші ціни: вартість продукції є мінімальною на українському ринку за рахунок відсутності посередницької комісії.