Замовити жалюзі в Луцьку за телефоном: +38 (067) 343-12-37

Для того щоб максимально захистити приміщення від сонця сьогодні прийнято використовувати жалюзі або рулонні штори. Подібні вироби на пластикові вікна служать не тільки захистом від УФ променів, але і є прикрасою, незамінним декоративним елементом, який підкреслює призначення і статус приміщення.

Де знайти якісні вироби

Фірма «Жалюзі Центр» виробляють ролети для вікон всіляких форми: арочний, квадратний, трикутний, прямокутний і круглий. Завдяки широкій різноманітності моделей і лінійок, у нас можна замовити різні види виробів:

  • Вертикальні.
  • Бамбукові штори.
  • Горизонтальні.
  • Жалюзі день ніч.
  • Римські штори.

Асортимент дозволяє підібрати жалюзі на пластикові вікна абсолютно для будь-якого інтер’єру. У нас можна недорого купити ролети різні по колірному оформленню, фактурі і стилю. Якщо в каталозі інтернет-магазину немає оптимального розміру і відтінку, ми пропонуємо виготовити жалюзі на вікна за індивідуальними вимірами і вподобанням під замовлення. Ми робимо всі необхідні роботи – виміри, прорахунки, виготовлення, доставку, установку, обслуговування.

Переваги співпраці з нами

Купівля безпосередньо у виробника – це в першу чергу мінімальні ціни на жалюзі. Низька вартість обумовлена відсутність посередницька, а не низькою якістю пластикових або тканиннх жалюзі. У нас можна не тільки вигідно купити жалюзі з доставкою по всій країні, а й отримати найвигідніші умови: подальше обслуговування виробів фахівцями, низькі ціни, гарантію якості 12 місяців і найширший асортимент на всьому ринку.