Замовити жалюзі в Чернівцях за телефоном: +38 (067) 343-12-37

«Жалюзі Центр» є прямим виробником будь-яких видів жалюзі від економ до люксових варіантів. У нас можна купити ролети для офісних приміщень і для дому будь-яких забарвлень, фактур і видів.

Асортимент фірми

Ми пропонуємо величезний вибір на будь-який смак. У нас можна замовити різноманітні види ролет на пластикові вікна:

  • Вертикальні, які підходять для вікон великих розмірів і візуально збільшує висоту стелі.
  • Жалюзі день ніч, – рулонні штори, що складаються з двоскладового полотна, які стають оригінальним доповненням декору і відмінно рятують від сонця.
  • Римські штори – прямі, тканинний жалюзі / полотно, закріплене на горизонтальному стрижні спеціального механізму.
  • Горизонтальний тип, які вважаються оптимальним варіантом для вікон офісного приміщень і дому.
  • Бамбукові штори – сучасний аналог металопластикових виробів. Однак такі жалюзі на вікна не відрізняються різноманітністю фактури і кольору, як і більшість виробів з натуральних матеріалів.

Де оформити покупку

Наш ресурс пропонує недорого жалюзі на пластикові вікна: рулонні штори, тканинні ролети на замовлення і стандартних типорозмірів. Інтернет-магазин «Жалюзі Центр» робить всі необхідні роботи – виміри, прорахунки, виготовлення, своєчасна доставка, установка, а також подальше обслуговування. У нас демократичні ціни на жалюзі, а також гарантія якості 12 місяців на всі реалізовані вироби.

Для того щоб купити жалюзі за прийнятну вартість або дізнатися остаточну ціну на замовлення, достатньо заповнити заявку або передзвонити нашим менеджерам.