Замовити жалюзі в Одесі за телефоном: +38 (067) 343-12-37

Хто встановлював жалюзі в Одесі, знає, куди звертатися, щоб отримати не тільки красу, але і бездоганну якість. Чи не в кожній фірмі, що займаються монтажем складних конструкцій, в штаті працюють підготовлені майстри і робітники. А між тим, встановлення жалюзі на пластикові вікна або дерев’яні, передбачає володіння відповідними знаннями, досвідом, який напрацьовується роками. Магазин Жалюзі Центр пропонує всім бажаючим надійне встановлення захисних секцій під замовлення.

Виготовлення та встановлення жалюзі на вікна в Одесі

Ми не тільки виробляємо ролети, але і займаємося всім переліком робіт пов’язаних з монтажем жалюзі на вікна. Ми виготовимо і встановимо «під ключ» наступні види модулів. Зверніть увагу, у нас є:

  1. Москітні сітки
  2. Панельні і римські штори
  3. Плісе.
  4. Тканинні жалюзі.
  5. Можливість установки системи «день-ніч».
  6. Бамбукові штори.
  7. Ролети.

По завершенню всіх монтажних робіт, ви отримаєте гарантію якості, розраховану на 12 місяців. Ціни на весь комплекс послуг можна дізнатися заздалегідь, зв’язавшись з нашими операторами.

Як працює наш магазин

Орієнтовний порядок робіт, структурований нашими профільними фахівцями. Ви звертаєтеся в магазин Жалюзі Центр і робите заявку, наприклад, на установку жалюзі в Одесі або іншому місті. Нагадаємо, що специфіка нашої роботи полягає в якісному монтажі захисних секцій по всій території України. Тому можна дзвонити з будь-якого населеного пункту і сміливо замовити збірку ролетів, штор і т.д. До вас, в зручний час під’їде наш замірщик і виконає весь необхідний обсяг робіт.

Порядок роботи наших майстрів

Далі. У призначену годину прибуде майстер з усім необхідним інструментом і комплектом обраних вами жалюзі на пластикові вікна. У максимально стислі терміни, він виконає монтаж захисних секцій, перевірить їх функціональність і здасть роботу. Ви, в його присутності перевірите якість виконаного замовлення і зробите розрахунок. Вартість буде вказана за весь спектр послуг. До речі, є варіант розрахуватися заздалегідь. Після того як ви виберете комплект від сонця, його можна придбати, самостійно доставити і чекати наших фахівців.

Варто підкреслити, що ціни на жалюзі в  магазині завжди демократичні. На нашому торговому майданчику присутня можливість купити ролети в Одесі, москітну сітку будь-яких розмірів, штори – плісе. Нагадаємо, що ми займаємося не тільки монтажем захисних секцій, а й виготовляємо такі вироби для вікон на своїх високотехнологічних потужностях. Тому розцінки на повний перелік послуг значно нижче аналогічних пропозицій. Замовнику весь комплекс робіт обійдеться недорого.

Тепер, щоб купити хороші жалюзі в Одесі, більше не потрібно бігати по магазинах або годинами переглядати віртуальні сторінки. Готові рішення запропонує  магазин Жалюзі Центр.