Замовити жалюзі в Дніпропетровську за телефоном: +38 (067) 343-12-37

Сьогодні жалюзі на вікна стало звичайною справою. В Україні їх встановлюють не тільки в квартирах або приватних будинках. Вони є в школах, державних і комерційних установах, офісних будівлях, дитячих садах. І що особливо приємно, магазин Жалюзі Центр теж доклав до цього руку. У багатьох містах нашими підготовленими фахівцями зібрана не одна сотня комплектів жалюзі на пластикові вікна, в тому числі і в Дніпропетровську. Використовуючи контактні дані, які є вгорі сайту, багато жителів великих і малих міст активно роблять заявки на монтаж захисних секцій.

Перелік робіт, що здійснюється нашими фахівцями

За допомогою зазначеного номера телефону завжди є можливість купити жалюзі в Дніпропетровську або замовити повний спектр послуг, який включає в себе:

  • визначення ціни за перелік послуг;
  • попередні роботи, пов’язані з вимірами;
  • доставка готової продукції, якщо не вдалося купити жалюзі в Дніпропетровську;
  • монтаж «під ключ» і перевірка функціональності.

На заключному етапі клієнт перевіряє встановлені захисні модулі від сонця і проводить розрахунок згідно калькуляції, де вказана повна вартість.

Чому наші ініціативи так привабливі для багатьох замовників. Справа в тому, що ціни на жалюзі нижче інших пропозицій і все тому, що ми не тільки займаємося монтажем захисних секцій, але виробляємо необхідні вироби на своїх високотехнологічних потужностях. Наприклад, якщо не вдалося купити рулонні штори в Дніпропетровську, їх можна замовити у нас. Також радимо звернути увагу і на інші пропозиції:

  • штори: рулонні, панельні, бамбукові, римські, плісе;
  • жалюзі: вертикальні, горизонтальні;
  • ролети в Дніпропетровську;
  • москітні сітки будь-яких розмірів;
  • установка системи «день-ніч».

Та все це можна замовити на сайті, де вказані контактні дані: номер телефону, адресу поштової скриньки, графік роботи.

Виготовимо, доставимо і встановимо

Так як ми виробляємо захисні секції на своїх потужностях, відпадає потреба окремо купувати жалюзі в Дніпропетровську і «завантажувати» себе зайвими проблемами. До того ж цей факт, значно здешевлює спектр робіт. Один дзвінок і наші фахівці прибудуть до вас в призначений час. Як тільки ви оформите, наприклад, рулонні штори під замовлення, під’їде замірщик і зніме необхідні розміри. Далі залишиться чекати готового замовлення. З усім необхідним інструментом і комплектом для вікон приїде майстер і встановить конструкцію.

Ми виробляємо монтаж своїх виробів не тільки на пластикові вікна, але і на дерев’яні. Після закінчення всіх робіт вам буде дана гарантія 12 місяців і можливість обслуговування. Але, якщо раптом ви самостійно купили тканинні жалюзі в Дніпропетровську і не знаєте, як встановити, звертайтеся до нас. Наші досвідчені фахівці завжди вам допоможуть. Вони проведуть збірку комплекту на вікна, і обійдеться вам це зовсім недорого.