Замовити жалюзі у Львові за телефоном: +38 (067) 343-12-37

Незважаючи на свою максимальну простоту, жалюзі у Львові вже тривалий час користуються величезним попитом. Цей набір паралельно розташованих, закріплених за допомогою рами та шнурів рейок здатний якісно захистити приміщення від яскравих сонячних променів. Правильно підібрані жалюзі радикально змінюють інтер’єр будь якого приміщення, тому можуть стати головним елементом декору. Неймовірна універсальність цих конструкцій та приваблива ціна на жалюзі значно полегшує вибір та робить їх надзвичайно популярними у Львові.

Жалюзі – запорука комфорту в приміщенні

Для будь якого приміщення в нашому інтернет-магазині можна замовити представлені на фото жалюзі потрібної форми, розміру та кольору. Так, для кухні оптимальним вибором стануть вертикальні жалюзі, виготовлені з щільної тканини. Не менш зручними для використання будуть вертикальні або горизонтальні конструкції з пластику, які не будуть вимагати постійного догляду і мають помірні ціни.

При оформленні інтер’єру вітальні слід звернути увагу на жалюзі, які виготовлені з дерева та навіть бамбуку. Вони створять в приміщенні чудову атмосферу затишку. Використавши готові жалюзі рулонного типу, які додатково декоровані яскравими малюнками, можна досить цікаво оформити дитячу кімнату. Рулонні та вертикальні тканинні жалюзі стануть відмінним вибором для спальної кімнати.

Найбільш поширеним є встановлення таких сонцезахисних систем:

  1. Жалюзі вертикального типу;
  2. Жалюзі горизонтального типу;
  3. Рулонні жалюзі;
  4. Плісе на вікна.

Переваги використання жалюзі

Висока функціональність та практичність, які характерні для звичайних жалюзі, дозволяють використовувати їх в приміщеннях будь якого призначення. Це сучасне рішення для декорування вікон має велику кількість переваг. Вирішивши купити жалюзі у Львові потрібної конфігурації, Ви одночасно отримуєте ряд суттєвих переваг, а саме:

  • Для підтримання жалюзі в належному стані не потрібен особливий догляд;
  • Матеріали, які використовуються для їх виготовлення, не містять в собі шкідливих речовин;
  • Виробники зазвичай просочують свою продукцію пиле- та водовідштовхуючими речовинами;
  • Миття жалюзі не потребує великих зусиль та часу;
  • Коригування положення жалюзі дозволяє зменшити або збільшити потік світла.
Вид жалюзі Вартість
Тканинні ролети (рулонні штори) від 340 грн за шт
День-Ніч від 760 грн за шт
Вертикальні жалюзі 127 мм від 220 грн за кв.м.
Горизонтальні жалюзі 25 мм від 180 грн за шт
Горизонтальні жалюзі 16 мм від 360 грн за шт
Бамбукові штори від 870 грн за кв.м.
Штори-плісе від 430 грн за шт
Дерев’яні жалюзі 25 мм від 1620 грн за кв.м.
Дерев’яні жалюзі 50 мм від 1650 грн за кв.м.
Бамбукові жалюзі 25 мм від 1690 грн за кв.м.
Бамбукові жалюзі 50 мм від 1720 грн за кв.м.
Москітні сітки від 150 грн за кв.м.

Які фактори слід враховувати під час вибору?

1. Місце встановлення. Зрозуміло, що для квартири, офісу, кабінету, спальної кімнати та їдальні потрібні жалюзі різної форми. Не кожна сонцезахисна конструкція зможе органічно вписатися в інтер’єр, не порушуючи його;

2. Оптимальний тип жалюзі. Використання вертикальної конструкції додасть приміщенню офіційності, при цьому горизонтальна система буде відмінно виглядати в кімнаті будь якого розміру та призначення;

3. Матеріал. Для кухні чи їдальні, де необхідно встановити вертикальні жалюзі, найбільш функціональною слід вважати склотканину. Вона здатна відштовхувати вологу та легко миється. Жалюзі, встановлені в робочому чи офісному приміщенні, повинні в будь якому положенні пропускати невелику порцію світла;

4. Колір. З меблями, стінами та підлогою сонцезахистні системи повинні гармоніювати обов’язково. В іншому випадку вони здатні зруйнувати будь який інтер’єр.

Пропозиції компанії «Жалюзі Центр» у Львові, під замовлення здатні задовольнити самого вибагливого клієнта. Провідним фахівцям компанії доводиться постійно відвідувати профільні виставки лідерів галузі в багатьох країнах світу. Слід звернути увагу, що каталог «Жалюзі Центру» постійно оновлюється ексклюзивними тканинами, що дозволяє компанії не тільки успішно продавати жалюзі у Львові, а й утримувати лідируючи позиції в Україні.