Замовити жалюзі в Харкові за телефоном: +38 (067) 343-12-37

Якщо ви маєте намір купити жалюзі, Харків – те саме місто, де ви з обите відмінне придбання. Зверніться до нас, сферою діяльності “Жалюзі Центр” є виробництво, реалізація високоякісних жалюзі. Торгове представництво в Харкові пропонує покупцям придбати жалюзі за низькою ціною. Матеріал, з яких вони виготовляються, різноманітний. А саме:

 • дерево;
 • тканина;
 • пластик;
 • алюміній;
 • бамбук.

Інтернет-магазин “Жалюзі Центр” – це місце, де будь-який покупець зможе замовити самий різноманітний товар: горизонтальні, вертикальні, рулонні жалюзі.

Жалюзі – їх відмінності та переваги

Жалюзі горизонтальні в Харкові відрізняються своїми вузькими ламелями, закріпленими натягнутим шнуром, розташовуються вони одна над іншою. Закриваються такі жалюзі при дії спеціального механізму. У відкритому вигляді ламелі обертаються вгору-вниз, пропускаючи в кімнату сонячне світло.

Вертикальні жалюзі Харків мають досить широкі ламелі. У конструкції 2 шнура: один відкриває жалюзі, інший шнур служить для обертання ламелей.

Рулонні штори прості у використанні. При їх виробництві застосовують матеріал, просочений спеціальною речовиною. Такі штори стійкі до пилу, плям, вогню.

Красиві жалюзі – родзинка будь-якого інтер’єру у Харкові

Жалюзі дуже сучасно та стильно виглядають в інтер’єрі будь-якого приміщення. Якщо ви оформляєте вікна для класичного інтер’єру, виберіть жалюзі вертикальні або горизонтальні. Приміщення, у стилі модерн, потребують рулонних штор, або жалюзі-плісе.

Чудово виглядають тканинні жалюзі в кімнаті, оформленої в стилі кантрі. купити тжалюзі в Харкові для етнічного інтер’єру теж не проблема – перевагу віддайте жалюзі, виконаним з дерева.

Ціни на каталог

Відмінні риси жалюзі

Якщо порівняти жалюзі зі шторами, виявиться, що у них є цілий ряд істотних переваг:

 • Вони не вимагають багато місця.
 • Вони не потребують складного догляду.
 • Жалюзі пропускають повітря.
 • Відрізняються довгим терміном придатності.
 • У холодну пору утримують тепло в приміщенні.
 • Регулюючи ламелі, можна контролювати потрапляння світла в кімнату, захищаючи її від
 • сонця.

Як встановлюють жалюзі на вікна Харкова

Для цього слід точно зафіксувати карніз – несучий елемент всіх моделей жалюзі. Опорою для несучого елемента служать кронштейни.

Монтаж жалюзі залежить від їх виду. Їх фіксують або на віконний проріз, або поверх нього, тобто, до стіни, до віконного укосу вгорі, або на стелю.

Особливості експлуатації

Догляд за жалюзі абсолютно нескладний. Дерев’яні ламелі протирають сухою серветкою, тканину і бамбук пилососять, пластик і алюміній миють з неагресивним миючим засобом, наприклад, з милом. Жалюзі-плісе теж легко відчистити, застосовуючи для цього валик, який видаляє пил.

Як правильно вибрати жалюзі

Якщо ви вирішили купити жалюзі, Харків – найкраще місце для цього. Слід серйозно поставитися до виміру віконних прорізів. Для офісу краще вибрати пластик або алюміній, кращим вибором для будинку стане тканина або дерево. Визначтеся з видом управління жалюзі, способом їх кріплення, оскільки від цього залежить розмір виробу.

Де купити жалюзі в Харкові

“Жалюзі Центр” – найкраще місце для покупки. Ми пропонуємо величезний вибір різноманітних жалюзі на пластикові вікна Харкова. За допомогою яскравого, детального каталогу ви зможете замовити конструкцію, яка ідеально підходить для оформлення вікон вашої квартири.

Якісні жалюзі, придбані в нашому магазині, дозволять вам створити оригінальний, стильний дизайн, який буде радувати вас довгий час.