Рулонні штори – цікаве і практичне рішення

Лаконічний і оригінальний варіант фіранок для вікон являють собою рулонні штори.

Вони є хорошим захистом від сонця і зручні в застосуванні. Їх можна використовувати в багатьох стилях інтер’єру: мінімалізм, хай-тек, арт-деко, модерн. Завдяки різним тонам і забарвленням, рулонні штори можна вішати в будь-якій кімнаті (кухні, дитячої, вітальні, ванній, спальні) і створювати свою неповторну обстановку і затишок.

Давайте розглянемо докладніше, як вибрати і купити рулонні штори і що з себе вони представляють.

Конструкція рулонних штор

Рулонні штори складаються з полотна тканини або паперу, вала, на який накручується ця тканина / папір, механізму скручування. Кріпляться такі штори на кронштейни. Рулонними шторами можна закривати все вікно, а можна лише частина, завдяки системі розкручування і фіксації в потрібному положенні.

Як вибрати рулонні штори на вікна: матеріал, колір

Паперові рулонні штори зазвичай виготовляються вручну і мають недовгий термін експлуатації. Набагато краще для таких штор вибирати тканину зі спеціальною волого і брудовідштовхуючим просоченням. У спеціалізованих магазинах для рулонних штор використовується саме така тканина. Пітно рулонних штор може бути також сплетено їх бамбука або іншого волокна. Що стосується кольору рулонних штор, якщо в Ваше приміщення не проникають прямі пекучі сонячні промені, то можна використовувати світлі кольори. При яскравому світлі нічних ліхтарів або так званих «білих ночах» краще купувати темні щільні штори, щоб мати можливість прибрати світло і організувати спокійний сон. Для більш веселого інтер’єру в дитячій кімнаті, вибирайте рулонні штори з малюнком. Різноманітний вибір сучасних рулонних штор дозволяє підібрати потрібний колір і фактуру до будь-якого дизайну приміщення.

Кріплення рулонних штор

Рулонні штори можуть кріпитися до стіни над пластиковим вікном, до отвору світлопрозорих конструкцій, до віконної рами. На штори, прикріплені до рами йде найменше матеріалу, і вони займають найменше місця. Але якщо створення певного дизайну в інтер’єрі вимагає повністю закрити віконну конструкцію, використовуйте два перші варіанти монтажу.

Переваги рулонних штор -Мають цікавий зовнішній вигляд; -займається мало простору; -повністю відкривають і закривають віконний проріз; -можуть застосовуватися одночасно з класичними шторами; -прості в догляді (протираються злегка вологою губкою або ганчіркою).

Читайте також: Як правильно встановити жалюзі на пластикові вікна

Якісні рулонні штори онлайн

В Жалюзі Центр Ви знайдете великий вибір рулонних штор за доступною ціною. Якість штор на висоті: вони виготовлені з добротних тканин і легко очищаються, мають надійний механізм скручування. Всі моделі і забарвлення можна детально розглянути на фото в каталозі. У нас Ви можете купити готові рулонні штори або зробити замовлення на їх виготовлення. В Жалюзі Центр також можна звернутися і по ремонту світлозахисних конструкцій. Ми пропонуємо оперативну доставку в найвіддаленіші населені пункти країни.