Мы гордимся качеством нашей продукции, скоростью изготовления и доставки. Работая для удовлетворения заказчика, для нас важны Ваши отзывы, ведь мы стремимся и дальше развиваться.

Желаете высказать свое мнения о нас?

Напишите, пожалуйста, короткий отзыв.

Станислава, г. Ворохта
Замовляли тканині рулони Замовленням задоволенні ❤️ Василь Вам окрема подяка за розуміння та терпіння
Анна, г. Киев
Замовила штори плісе. По-перше, ціна найнижча з усіх опрацьованих мною. По-друге, швидке виконання замовлення (6 днів з вихідними). І, по-третє, консультант Василь ( ввічливий і Дуже терплячий) відповідав на всі мої запитання і дзвінки. Навіть в післяробочий час ( за що вибачаюсь). Дякую. Всім затишку в домі з гарними вікнами))))
Maryan Zakharevych, г. Ивано-Франковск
Якісний матеріал. Все організували швидко. Рекомендую.
Тарас, г. Подгайцы
Працюють швидко і якісно, ціни дешевшої не найшов, рекомендую!
Эль-Сигейд Лилия, г. Винница
Фирму нашла в интернете. Сделала заказ. Осталась очень довольна работой команды. Быстро, качественно. Индивидуальный подход к пожеланиям клиента. Молодцы, ребята! Рекомендую!!!👍
Трач Росина, г. Киев
Найкраща пропозиція ціна/якість. Швидке виготовлення замовлення — до 3х днів, як правило 1-2 дні, якісний матеріал та комплектуючі, широкий вибір тканин та систем, простота установки. Замовляємо вже не в перше і радимо знайомим.
Руф Андрей, г. Киев
Советую все. Цена супер. Пришла поломаная деталь отправили новую + запас за их счет. Очень порядочные. Спасибо.
Rosina Trach, г. Киев
Висока якість, швидке виготовлення та гарантія. Широкий вибір тканин та комплектуючих, які 100% задовільнять будь-яке рішення. Рекомендую!
Юрко Ирина, г. Ахтырка
Заказывала жалюзи в Жалюзи центр г. Ивано-Франковск. Осталась довольна исполнением, знанием дела и хорошими советами представителей фирмы. Отношение к клиенту вежливое, качество жалюзей достойное. Рекомендую.
Сергій Володимирович
Гарний магазин, великий вибір.
Юра Курилів
Якісно і швидко виконують замовлення.
Ольга Лубик, г. Ивано-Франковск
Якщо маєте якісь складні вікна то будь яка віконна компанія направить вас тільки сюди. Виготовляють і монтують тут протягом одного дня. Все якісно і чітко. Ще донедавна не вірила, що в нас є компанії, які так відповідально ставляться до своєї роботи. Дякую!
Микола Завірюха
Замовляв тут жалюзі на арочні вікна, тому що в інших компаніях мені відмовили. Тут питань не виникло, оперативно виготовили і змонтували. Дуже задоволений, щиро дякую.