Знижка 20% на категорії "Рулонні штори" та "День-ніч"
за умови оформлення замовлення на сайті!

+38 067 343 12 37

ТМ Жалюзі Центр в Луцьку

Замір

Прорахунок

Виготовлення

Доставка

Встановлення

Обслуговування

Замір

Прорахунок

Виготовлення

Доставка

Встановлення

Обслуговування

ПЕРЕВАГИ КОМПАНІЇ ЖАЛЮЗІ ЦЕНТР


Власне виробництво

Виготовлення 3 ДНЯ

Замір

Великий вибір

Гарантія

Доставка по всій Україні

Для того щоб максимально захистити приміщення від сонця сьогодні прийнято використовувати жалюзі або рулонні штори. Подібні вироби на пластикові вікна служать не тільки захистом від УФ променів, але і є прикрасою, незамінним декоративним елементом, який підкреслює призначення і статус приміщення.

Де знайти якісні вироби

Фірма «Жалюзі Центр» виробляють ролети для вікон всіляких форми: арочний, квадратний, трикутний, прямокутний і круглий. Завдяки широкій різноманітності моделей і лінійок, у нас можна замовити різні види виробів:

  • Вертикальні.
  • Бамбукові штори.
  • Горизонтальні.
  • Жалюзі день ніч.
  • Римські штори.

Асортимент дозволяє підібрати жалюзі на пластикові вікна абсолютно для будь-якого інтер’єру. У нас можна недорого купити ролети різні по колірному оформленню, фактурі і стилю. Якщо в каталозі інтернет-магазину немає оптимального розміру і відтінку, ми пропонуємо виготовити жалюзі на вікна за індивідуальними вимірами і вподобанням під замовлення. Ми робимо всі необхідні роботи – виміри, прорахунки, виготовлення, доставку, установку, обслуговування.

Переваги співпраці з нами

Купівля безпосередньо у виробника – це в першу чергу мінімальні ціни на жалюзі. Низька вартість обумовлена відсутність посередницька, а не низькою якістю пластикових або тканиннх жалюзі. У нас можна не тільки вигідно купити жалюзі з доставкою по всій країні, а й отримати найвигідніші умови: подальше обслуговування виробів фахівцями, низькі ціни, гарантію якості 12 місяців і найширший асортимент на всьому ринку.