Знижка 20% на категорії "Рулонні штори" та "День-ніч"
за умови оформлення замовлення на сайті!

Штори-плісе

Замір

Прорахунок

Виготовлення

Доставка

Встановлення

Обслуговування

Замір

Прорахунок

Виготовлення

Доставка

Встановлення

Обслуговування

ПЕРЕВАГИ КОМПАНІЇ ЖАЛЮЗІ ЦЕНТР


Власне виробництво

Виготовлення 3 ДНЯ

Замір

Великий вибір

Гарантія

Доставка по всій Україні

Елегантні штори плісеПлісе – це одне з найсучасніших і модних рішень для прикраси вікон.

З’явившись порівняно недавно, штори плісе відразу ж завоювали визнання безлічі споживачів. Зручні вони для оформлення не тільки вікон у домі, але і зимових садів, веранд, скляних куполів і великих вітрин. Особливість плісе полягає в тому, що з їх допомогою можна закрити нестандартні вікна та двері складної конструкції, наприклад аркової. Також з плісе можливо забезпечити захист від сонця на мансардних, панорамних і похилих вікнах. Цікаво зазначити, що застосування плісе не обмежується сонцезахисними функціями. Ці жалюзі можна застосовувати як елемент декору, наприклад, для внутрішніх дверей.

 

При виробництві штор плісе використовується плісирована, гофрована тканина, яка кріпиться на спеціальному профілі. Управління здійснюється за допомогою шнура, ланцюжка або електроприводу, які збирають тканину в тонку смужку. При виборі автоматизованої системи Ви обмежетеся тільки одним натисканням кнопки, і все буде зроблено за Вас.

За допомогою плісе сьогодні створюються найтепліші, комфортні, затишні інтер’єри. Дані види штор дуже легкі в експлуатації. Штори плісе – це продукт високої якості та надійності. Вони прекрасно служать протягом багатьох років. При цьому поєднують в собі простоту і елегантність, строгість і теплоту тканини, функціональність і зручність. При застосуванні їх в інтер’єрі, з’являється прекрасна можливість створити у себе вдома затишну сприятливу атмосферу.

 

Догляд: плісе не підлягають вологій обробці. Можна скористатися послугами хімчистки, або акуратно протерти, змахнути пил, сухою ганчірочкою.

Вид жалюзіВартість
Тканинні ролети (рулонні штори)від 340 грн за шт
День-Нічвід 760 грн за шт
Вертикальні жалюзі 127 ммвід 220 грн за кв.м.
Горизонтальні жалюзі 25 ммвід 180 грн за шт
Горизонтальні жалюзі 16 ммвід 360 грн за шт
Бамбукові шторивід 870 грн за кв.м.
Штори-плісевід 430 грн за шт
Дерев’яні жалюзі 25 ммвід 1620 грн за кв.м.
Дерев’яні жалюзі 50 ммвід 1650 грн за кв.м.
Бамбукові жалюзі 25 ммвід 1690 грн за кв.м.
Бамбукові жалюзі 50 ммвід 1720 грн за кв.м.
Москітні сіткивід 150 грн за кв.м.