Знижка 20% на категорії "Рулонні штори" та "День-ніч"
за умови оформлення замовлення на сайті!

Римські штори: поєднання класики і сучасності

Замір

Прорахунок

Виготовлення

Доставка

Встановлення

Обслуговування

Замір

Прорахунок

Виготовлення

Доставка

Встановлення

Обслуговування

ПЕРЕВАГИ КОМПАНІЇ ЖАЛЮЗІ ЦЕНТР


Власне виробництво

Виготовлення 3 ДНЯ

Замір

Великий вибір

Гарантія

Доставка по всій Україні

Принцип дії римських штор досить простий: у всю ширину полотна з однаковими інтервалами вшиваються кільця, в які просувають шнури. Така прикраса на вікно, якщо його підняти, буде лягати горизонтальними рівними складками, що нагадують гармошку, це відбувається за рахунок жорстких прутів, закріплених в тканині, внизу якої розташовується утяжувач, що жорстко фіксує форму конструкції.

Конструкція римських штор настільки універсальна, що вже кілька століть ніяких істотних змін в ній не відбулося. Пристрій, який залишився незмінним ще з часів Римської імперії, досі виглядає цілком актуально.

 
 

Виробництво

Римські штори роблять з різних тканин, тому, залежно від вартості матеріалу, ціна виробу  може бути різною. Наприклад, є вироби з тонкої або щільної тканини, з тюлю і з льону – варіантів дуже багато.

Оскільки римські штори – це рівне полотно, то сміливо можна вибирати тканину з нестандартним малюнком, прихований складками штор він не буде. Також можна комбінувати тканини – їх покрокове поєднання буде виглядати індивідуально і дуже оригінально.

Невелике доповнення, у вигляді декоративної обробки нижнього краю, здатне зробити ваше вікно неповторним. Римські штори візуально приховують різницю в пропорціях кімнати і, за прийнятну ціну допоможуть під корегувати сприйняття форми кімнати.

 

Сучасний вибір

На закінчення хотілося б додати, що римські штори не мають сталих або стандартних цін. Тобто, ціни римських штор можуть значно відрізнятися, адже вартість залежить від популярності виробника, якості матеріалу і наявності декоративних елементів.

В будь якому випадку, ми пропонуємо більш вигідні ціни на римські штори, ніж більшість наших конкурентів.