Знижка 20% на категорії "Рулонні штори" та "День-ніч"
за умови оформлення замовлення на сайті!

Панельні штори

Замір

Прорахунок

Виготовлення

Доставка

Встановлення

Обслуговування

Замір

Прорахунок

Виготовлення

Доставка

Встановлення

Обслуговування

ПЕРЕВАГИ КОМПАНІЇ ЖАЛЮЗІ ЦЕНТР


Власне виробництво

Виготовлення 3 ДНЯ

Замір

Великий вибір

Гарантія

Доставка по всій Україні

Сучасні панельні шториПанельні штори складаються із кількох вертикальних тканинних панелей, це підкреслено лаконічний і стильний варіант оформлення приміщень. Вони активно використовуються дизайнерами не тільки в етнічних, а й в мінімалістських інтер’єрах. Особливо доречні панельні штори в поєднанні з авангардними меблями і аксесуарами. Інша назва панельних штор – екранні штори або японські штори.

Панельні штори якнайкраще підходять для оформлення великих приміщень і віконних прорізів. Також вони підходять для оформлення вітрин і ніш. Будучи самостійною деталлю інтер’єру, японські штори підійдуть тим, хто любить мінімалізм і сучасність у всьому, в тому числі і в декорі вікон.

 
 

Якщо перед вами стоїть проблема, як розділити великий простір без особливих зусиль, то панельні штори дають можливість оригінальним способом вирішувати такі завдання, в тому числі і з вигнутими лініями. Ви можете також використовувати їх як ширму, щоб розділити кімнату на два приміщення, наприклад, відокремити гардероб в холі або ж ліжечко дитини в дитячій.

Панелі з легкістю переміщаються по спеціальному багатошаровому карнизу, і, коли потрібно відкрити вікно, вони розсуваються в різні боки. Зверху і знизу панельних штор є жорсткі вставки, що не дають їм складатися ні за яких обставин. Крім того, така конструкція забезпечує панелям додатковий плюс – ці штори практично не збирають пил. При виготовленні панельних штор допускається використання абсолютно будь-якої тканини, що дає повний простір для польоту фантазії замовника, адже тканини можна комбінувати в найнепередбачуваніших поєднаннях.

Управляються панельні штори, за допомогою тростини – ручки або за допомогою управління на ланцюжку. Останній дозволяє зробити управління панельними шторами простим.

 

Вибравши панельні штори Ви отримуєте такі пріоритети:

– необмежені можливості конструювання простору великих приміщень при використанні панельних штор не тільки на вікнах, але і безпосередньо в приміщенні для поділу простору; – сучасні тканини для штор, що володіють не тільки прекрасним естетичними властивостями, а й екологічністю і пило-, брудовідштовхуючими властивостями; – простота управління механізмом; – догляд за шторами, що не вимагають частого прибирання, спеціальних навичок;

Догляд панельні штори виготовляються з різної щільності тканин, панелі цієї штори дуже ніжні до чищення і вимагають окремої уваги. Але завдяки своїми антистатичними і пило відштовхуючими властивостями, панельні штори чистяться дуже рідко і лише сухим чищенням пилососом або м’якою щіткою. У процесі чищення не перегинайте тканину, щоб випадково її не деформувати.